Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki subwoofer m-audio czy tonsil?

pawcio1611 10 Lut 2005 14:38 1106 4
  • Pomocny post
    #2 10 Lut 2005 20:50
    jaciomp
    Poziom 14  

popatrz na parametry, głównie dolne pasmo przenoszenia oraz najlepiej parametry samych przetwornikow
    jezeli jestes patriota to wiesz który wybrać:)

0
  • Pomocny post
    #3 10 Lut 2005 20:50
    irek2
    Poziom 40  

Tonsil Mnie sie nie podoba bo dwa mocne glosniki i tylko 70W i to za 750zl to chyba przesada. Ten drugi juz mocniejszy ale i tak bez odsluchu trudno powiedziec co lepsze. Dowiedz sie czy oba maja autowlaczenie.
    Za tyle kasy to mozna zlozyc sobie suba na 30cm glosniku. Jak jestes zainteresowany odsluchem takowego to zapraszam mam cos takiego. I chetnie sie pozbede po kosztach.

0
  • #4 12 Lut 2005 06:51
    pawcio1611
    Poziom 10  

dzieki za info, a moglbys podeslac mi zdjecia tego cudenka co masz do pchniecia po kosztach - pawcio1611(malpa)tlen.pl
    pozdro

0
  • #5 21 Lut 2005 19:59
    pawcio1611
    Poziom 10  

dzieki za pomoc zdecydowalem sie na m-audio po odsluchach okazuje sie ze m-audio ma głebszy bardziej mięsisty bas a tonsil za to moze jest slabszy ale za to bardziej wyrazisty. Tak zresztą mowia sprzedawcy ze w tej cenie nic lepszego od m-audio nie bedzie bo zaden Magnat ani JBL z 20cm glosnikiem nie da takiego basu co ten M-audio. Czekam tylko na nowa dostawe! Pozdrawiam przeciwnikow m-audio, okazuje sie ze dla przecietnego sluchacza nie jest to najgorszy sprzet, co potwierdzają coraz częsciej pojawiające się recenzje tej firmy.

0