Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie działające wejście mini jack w Nokii X2-00 przez kabel

09 Sty 2013 21:28 2514 2
  • Poziom 1  
    Witam, więc mam problem z podłączeniem słuchawek na mini jack do Nokii X2-00, ponieważ miałem kabel mini jack na USB (dodaje załącznik)
    Nie działające wejście mini jack w Nokii X2-00 przez kabel
    podłączyłem telefon pod ten o to kabel na obrazku do komputera, nie czytało telefonu w komputerze; po wyjęciu kabla z komputera podłączyłem słuchawki lecz zauważyłem że ich nie czyta, próbowałem włączyć muzykę, ale grała tylko z głośników (wejście mini jack nie jest zepsute w telefonie bo dalej czyta jak podłączam go do komputera, wyświetla się wtedy znaczek słuchawek przy zasięgu, ale jak podłącze słuchawki to nic się nie wyświetla. Działa tylko na kablu że niby to są słuchawki, nie wiem co się stało ). Pomoże ktoś?
  • Poziom 19  
    Kabel na zdjęciu jest do iPoda i iPhone. Gniazdo słuchawek w Nokii nie jest przeznaczone do komunikacji z komputerem i dlatego komputer nic nie wykrywa. Podłącz do telefonu oryginalne słuchawki Nokia, jeśli nie będą działać to uszkodziłeś telefon.

• Poziom 24  
    Dużo telefonów Nokii, X2 czy X3 trafia do mnie z porozpychanymi gniazdami słuchawek przez zbyt grube wtyczki jack. Wymiana gniazda HF pomoże.
    A do komunikacji z komputerem masz złącze micro USB a nie HF ale kto by czytał instrukcję...