Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

GRUNDIG GU 37 HD1080p. - Prawdopodobnie uszkodzona matryca lcd LC 37 WUN - SCC1.

09 Sty 2013 23:15 2313 2
  • Poziom 12  
    Witam. Po przeczytaniu wielu postów na elektrodzie wydaje mi się że mam uszkodzoną matrycę LC 370 WUN - SCC1 pracującą z T - CON P/N 6870C - 0310A , ale do końca nie jestem tego pewny . Telewizor niekiedy po włączeniu na ekranie pokazuje w górnej części ekranu poziome paski, które schodzą do połowy ekranu, potem jak gdyby przedzielony na dwie pionowe części obraz , z tym że prawa strona jest bardziej ciemna i jakby zamrożona ( brak odświeżania ), lewa w tym czasie zachowuje się jakby była na powolnej stop klatce. Cały czas widać treść obrazu. Po jakimś czasie około 10 minut wszystko wraca do normy i telewizor pracuje normalnie bez żadnych widocznych nieprawidłowości. Czasami telewizor po włączeniu potrafi pracować bez żadnych usterek nawet dwa tygodnie. Dla pewności wymieniono wszystkie elektrolity w zasilaczu na nowe i pomierzono napięcia które są prawidłowe. Jeżeli jest coś czego nie zrobiłem, to proszę kolegów o pomoc i sugestie. Mam jeszcze jedno pytanie czy matryca będąca w ofercie north.pl/karta/759551546100-lc370wun, będzie odpowiednia dla tego modelu TV, cena wydaje mi się za niska . Z góry dziękuję za wszelkie sugestie. Pozdrawiam.
  • Poziom 43  
    wujektv napisał:
    Mam jeszcze jedno pytanie czy matryca będąca w ofercie north.pl/karta/759551546100-lc370wun, będzie odpowiednia dla tego modelu TV, cena wydaje mi się za niska .

Im od czasu do czasu mylą się zera. :) Czasami za mało ich, a czasami za dużo. ;)
    Zresztą i tak nie ma na stanie, więc zbędna dyskusja. ;)
  • Poziom 12  
    Dzięki kolego mirex za informację. Dzisiaj się dowiedziałem że nie mają na razie nawet zamiennika, ( cena dotyczyła jego ). Do czasu kupienia matrycy telewizor będzie pracował tak jak do tej pory. Ale może ktoś z kolegów wie gdzie można taką matryce kupić, bo ja szukałem już gdzie tylko mogłem, chociaż wiem że takie pytanie powinno chyba się znaleźć w dziale bazar. Pozdrawiam.