Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Zlecę] moduł dzwiękowy przypominający o pasach bezpieczeństwa.

09 Sty 2013 23:39 2244 4
  • Poziom 7  
    Witam

Mam auto w którym nie ma systemu który pilnuje zapięcie pasów bezpieczeństwa.
    Jest to VW passat B5 FL

Poszukuje osoby która zrobi sygnał wydźwiękowy który będzie działał następująco.
    Ponieważ jest system który rygluje drzwi po przekroczeniu 15km/h myślę że może to mi pomóc.

Montuje kierowcy zamek/zatrzask pasów bezpieczeństwa z nowszego auta który ma czujnik zapięcia pasów.
    Podłączam urządzenie które po stacyjce oraz po impulsie z zamka centralnego w przypadku nie zapięcia pasów będzie wydawało ton bip bip bip aż do skutku.

No chyba że może można to jakoś inaczej.
    Czekam na propozycję i wycenę w miarę możliwości.

Pozdrawiam.
  • Poziom 31  
    Witam,wszystkie informacje znajdziesz tutaj:Link
  • Poziom 7  
    Tak to może się udać, no nie spodziewałem się :)

Czyli wygląda ze wystarczy zapięcie pasów z czujnikiem i odpowiednie podłączenie ponieważ moduł komfortu już to ma w sobie?
    Dodam ze kontrolka pasów znajduje się na liczniku i po przekręceniu kluczyka na chwilę zapala się.
  • Poziom 31  
    msund napisał:
    Tak to może się udać, no nie spodziewałem się :)

Czyli wygląda ze wystarczy zapięcie pasów z czujnikiem i odpowiednie podłączenie ponieważ moduł komfortu już to ma w sobie?
    Dodam ze kontrolka pasów znajduje się na liczniku i po przekręceniu kluczyka na chwilę zapala się.

Skoro masz kontrolkę -to odpada kodowanie zegarów.Zmieniasz zapiecia pasów,i dajesz "masę"na 31 pin niebieskiej wtyczki zegarów(musisz pociągnąć po jednym kabelku od zapinek pasów).Modoł komfortu zostaw w spokoju.
  • Poziom 7  
    kolego jesteś wielki, będę próbował

Dodano po 5 [minuty]:

no to jeszcze zapytam, czy wszystkie zapięcia pasów są standardowe, czy trzeba dopasować czy jak?