Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

DVD LG HT903 - Jak Podłaczyc DVD ( LG HT903 ) Do Wzmacniacza/Amplitunera?

Mike1983 10 Sty 2013 00:29 2022 3
  • #1 10 Sty 2013 00:29
    Mike1983
    Poziom 6  

Jak Podłaczyc DVD ( LG HT903 ) Do Wzmacniacza/Amplitunera ktory nie posiada wejsc optycznych...obecnie uzywam tego Lg do kina domowego ale mysle o konkretnym stereo.. i poki co tak lacze sie z telewizorem i komputerem jednoczesnie.( przynajmniej narazie )

tak wyglada tyl DVD..

a Tak Przykladowego Wzmaka...

1. Jak To Polaczyc..??!!

2. A moze zwyczajnie pozbyc sie go i moze za jakies male pieniadze kupic cos innego z wejsciem optycznym (wydaje mi sie ze chyba najbardziej optymalnym)
    ???
    Jakies propozycje???

Bede wdzieczny!

Ps. wybaczcie moja wiedze a raczej jej brak w tym temacie..:P Jestem seryjnie najgorszym przyszlym audiofilem na swiecie...:D serio...

Pozdrawiam!

0 3
  • #2 10 Sty 2013 00:54
    anmedia
    Poziom 39  

Z DVD interesuje Cie wylacznie eurozlacze. Potrzebujesz przejsciowke Euro - 2xRCA OUT (lub jak latwiej kupic 3xRCA OUT) Te out oznacza wyjscie i wtedy interesuja cie kolory bialy i czerwony, ktrre podlaczasz do wzmacniacza pod wejscia do wyboru od najlepszego Line, CD, Tape PLAY, czy Tuner.

Dodano po 2 [minuty]:

Mike1983 napisał:
    2. A moze zwyczajnie pozbyc sie go i moze za jakies male pieniadze kupic cos innego z wejsciem optycznym (wydaje mi sie ze chyba najbardziej optymalnym)

W tym wypadku najlepszym rozwiazaniem bylaby wymiana dvd i amplitunera. Jesli musiala by byc.

0
  • #3 10 Sty 2013 18:10
    Mike1983
    Poziom 6  

a czy zmieniajac podlaczenie z wyjscia optycznego na eurozlacze nie bede stratny na jakosci dzwieku?? wydawalo mi sie ze wyjscia cyfrowe lepiej odwzorowuja dziek jak wyjscia analogowe...

pomocy..!:P

0
  • #4 10 Sty 2013 18:12
    anmedia
    Poziom 39  

Mike1983 napisał:
    wydawalo mi sie ze wyjscia cyfrowe lepiej odwzorowuja dziek jak wyjscia analogowe...

Wiec jesli masz gdzie wpiac w amplitunerze to oczywiscie ze lepiej

0