Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Cyfryzacja - Czy potrzebuje anteny? Czemu nie mam TVP1 HD? Samsung P2270HD

10 Sty 2013 05:32 3243 9
  • Poziom 2  
    Samsung P2270HD

Zostawilem telewizor bez podlaczonej anteny *tylko kabel od pradu - 0 znalezionych kanalow cyfrowych

Podlaczylem z powrotem kabel od kablowki ale w wyszukiwaniu wybralem TYLKO naziemne - cyfrowe.
    Kanalow znalazlo 16 + 1 kanal z reklama kablowki ktora mam w bloku * razem 17

Z listy znalezionej w internecie widze ze razem powinno byc ich 21,
    w multipleksie MUX-2: Polsat, Polsat Sport News, TVN, TVN7, TV Puls, TV Puls 2, TV4, TV6;
    w multipleksie MUX-3: TVP1, TVP2 HD, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Polonia;
    w multipleksie MUX-1: TVP1 HD, TVP2, TVP INFO, Polo TV, ESKA TV, ATM Rozrywka TV, T-TV.

Nie mam napewno TVP1 HD i TVP2 HD, mam zwykle TVP1 tyle ze wszystkie inne kanaly sa "rozciagniete do wielkosci ekranu" a TVP1 ma po bokach 2 czarne pasy i jest jakby "bez wyrazu"

1. Co zrobic by miec te kanaly HD? (tv ma wbudowany dekoder mpeg4)

2. Chcialbym zrezygnowac z telewizji kablowej, czy bede musial kupic sobie jakas antene?
  • Poziom 13  
    Witam.Na pierwsze Twoje pytanie odpowiem tak:spytaj swojego operatora kablówki czemu nie udostępnia tych kanałów. Na drugie Twoje pytanie: ręce opadają gdy się to czyta, czy Ty widziałeś aby telewizor odbierał cokolwiek bez anteny? Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie na początku postu o wybraniu 0 kanałów. No cóż wczesna pora dnia lub bardzo późna dla niektórych. Pozdrawiam
  • Poziom 23  
    dr14 napisał:
    Zostawilem telewizor bez podlaczonej anteny *tylko kabel od pradu - 0 znalezionych kanalow cyfrowych

Ja mam pusty zbiornik w motocyklu i nijak nie chce zapalić.
    Nie podłączyłem TV do prądu i nie reaguje na pilota.
    Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać.Rozbawiłeś mnie.Zerowa wiedza to mało powiedziane.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    serdeczne dzieki za odpowiedzi

juz wiem ze antena bedzie musiala byc podlaczona,
    ALE

Chce zrezygnowac z kablowki (korzystac tylko z cyfrowych naziemnych za abonament rtv)
    Czy jak zrezygnuje z kablowki to bede musial kupic jakas antene czy pomimo wylaczonej kablowki (w kablu) - kabel nadal bedzie mogl byc podlaczony i spelniac funkcje anteny ?

Moge spytac inaczej,

MAM SAMSUNG P2270HD,
    GDYBYM NIE MIAL W DOMU KABLOWKI (ze sciany nie wystawal by bialy kabel meska wtyczka z 1 pinem)
    TO CO BYM POTRZEBOWAL ABY ODBIERAC TE KANALY ZA KTORE PLACE W ABONAMENCIE RTV ?
  • Poziom 17  
    Po pierwsze to nie krzycz a może uzyskasz konkretną odpowiedź.
  • Poziom 13  
    Antenę do odbioru programów telewizyjnych i trochę wiedzy jak zamontować.
  • Poziom 23  
    Wiedzę tą zdobędziesz czytając kilka tematów w tym dziale a jest nim "Instalacje Antenowe".
  • Użytkownik usunął konto