Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Naprawa złącza baterii oraz taśmy wyświetlacza iPhone 4 (Warszawa).

flashmob 10 Jan 2013 18:59 9132 4
    flashmob
    Level 10  
    Witam. Gdzie w Warszawie można przylutować złącze baterii do płyty głównej??
    Nie koniecznie musi to być serwis Apple. iClinic zażyczył sobie 300 zł, co jest zupełnie nieopłacalne z mojego punktu widzenia.

Jest jeszcze jeden mały problem, wczoraj mój ekran odmówił posłuszeństwa.
    Najpierw obraz wyglądał tak...
    Potem, nic już nie nie wyświetlało, po prostu czarny podświetlony ekran.
    Dopatrzyłem się iż winowajcą tego może być to...
    Czy jest możliwość naprawienia tej taśmy?
    Ekran jest nowy i oryginalny więc szkoda byłoby go wywalać, gwarancji nie posiadam gdyż kupiłem telefon na części by móc swój naprawić.
    grubas
    Level 40  
    Przerwanej taśmy nie naprawisz. Tylko do wymiany komplet LCD z dotykiem. Cena około 300 zł.
    flashmob
    Level 10  
    Tylko za 300 zł niestety dostanę jakiś dziadowski zamiennik, a to jest oryginalny wyświetlacz, ta taśma się odkleiła, rozumiem że ponowne jej przyklejenie jest awykonalne?
    habrozaurus
    Conditionally unlocked
    No nie ma szans zrobić cokolwiek z tą taśmą. Tylko wymiana.
    I tutaj chyba komplet do wymiany, bo lcd z dotykiem w 4 są sklejone na amen.
    wibi
    Level 21  
    Dla mnie obrazek uszkodzenia jest nieczytelny ale z tekstu wynika, że chodzi o odklejenie taśmy dlatego podzielę się tym z czym sam się spotkałem. Otóż firma "3M" posiada-produkuje taśmę dwustronnie klejącą,przewodzącą, anizotropową służącą właśnie do przyklejania tasiemek do szkła ekranów. Taśma ta posiada w swojej strukturze drobiny przewodzące które przy dociśnięciu łączą się powodując połączenie tam gdzie jest potrzebne. Jedyny problem to ten, że tą taśmę można stosować przy rozstępie ścieżek chyba 0.5mm? Z informacji jakie uzyskałem w firmie wynika, że w Polsce jej nie posiadają ale mogą sprowadzić no i nie wiem jaki jest rozstęp ścieżek w tym wypadku. Może ta informacja przyda się komuś, dlatego podaję. Sam jej nie używałem a znalazłem w katalogu firmy.