Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Cyfra+ i Dekoder SagemCom DSI83

10 Sty 2013 20:10 6717 10
  • Poziom 11  
    Witam posiadam Dekoder SagemCom DSI83 i mam problem podłączylem wszystko niby dobrze ale pierwsze pytanie moje dlaczego ten dekoder jest tak wolny? to raz dwa czy mozna zrobic tak by automatycznie przechodził z Anteny na HDMI w TV? bo teraz musze brac Input -> i leciec na HDMI włączyc dekoder i dopiero mam tv Cyfrową a ostatnie moje pytanie Co może byc przyczyną ze TVN HD czy TVN Style Nickelodion HD Turbo i Animal Planet HD nie ma pisze mi ze to moze byc złe podłączenie satelitarne ale wszystko jest tak jak było dodam ze na początku Nickelodion HD było a teraz jest czarny ekran i wyskakuje informacja ze coś jest nie tak.... z góry dziękuje za odpowiedzi
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    aaa rozumiem kurcze no strasznie jest wolny wolniejszy 10 krotnie jak ten SD stary.....czyli precyzyjnie by trzeba było ustawic ale nie wiadomo czy czasem jak by ustawic inaczej to czy inne kanały które są hd by nie znikły więc najlepiej duzy talerz a jesli np mam ten talerz to tylko z małego wykręcic Konwerter?

A co z tym zeby poprostu automatycznie przeskakiwało na TV cyfrową ? bo jak mialem SD Dekoder to automatycznie jak sie włączyło to odrazu przeskakiwało mi na Cyfrową telewizje z góry dziękuje za odpowiedz
  • Poziom 11  
    cięzko kurcze tak ustawic chyba najlepszym sposobem będzie przełozenie talerza

Pozostaje moje ostatnie pytanie jeszcze równie wazne bo troche jest uciązliwe takie przeskakiwanie w tv na HDMI załączanie dekodera i czekanie a to jak by nie patrzec dosyc długie czekanie
  • Poziom 11  
    kurcze ;/ to takie bez sensu....troche nie chce mi sie wierzyc ze nie mozna nic zrobic no ale cóz mało sie na tym znam...a co gdyby był multiroom? potrzeba dodatkowego talerza ? jak to wygląda wtedy?
  • Poziom 11  
    a czyli musiałbym jeszcze miec Eurozłącze? tak?? Eurozłącze podłączone do TV + HDMI kabel?
  • Poziom 11  
    ehh no i gdzie tu sens gdzie logika :P no nic dziękuje ;)