Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Osprzęt kablowy
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Buderus Logamax U004 - Jak podpiąć pokojowy regulator temperatury Buderus T6360A

10 Sty 2013 22:28 5919 13
  • Osprzęt kablowy
  • Poziom 36  
    1 i 3 w termostacie, w kotle wejście CON4, kolejność bez znaczenia.
  • Poziom 10  
    Tak właśnie myślałem dziękuje za podpowiedź. Jeszcze jedno pytanko z tego co przypuszczam do do tego czujnika idzie napięcie 220V? W ścianie mam pociągnięty przewód cztero żyłowy telefoniczny chyba on nie spełni swojej roli? Czeka mnie wymiana.
  • Poziom 36  
    Musisz przewód wymienić na 2 x 1,5 mm.
  • Poziom 10  
    Dziękuje pięknie. Troszkę będe miał roboty z wymianą tego przewodu i tak się zastanawiam czy nie kupić czegoś bezprzewodowego, czy możecie mi coś polecić nie za drogiego a co dobrze działa?Nie musi mieć 1000 funkcji wystarczy jedna tylko do regulacji temperatury

Znalazłem coś takiego:
    KEMOT 3888-11 http://allegro....
    Moderowany przez mirrzo:

Usunąłem link do aukcji

• Osprzęt kablowy
  • Pomocny post
    Poziom 36  
    Jak to mówią, tanie mięso psy jedzą, działać będzie, a wybór należy do Ciebie.
  • Poziom 10  
    Sterownik podłączony i działa jednak jak się okazuje w praktyce jak ustawie tem np 21 st. to załączy go dopiero jak temperatura spadnie do ok 20st ( a to już za zimno żonie) Czy sterownik EUROSTER 2006 po kablu czy w wersji bezprzewodowej będzie dobrze działał z moim piecem? Dostrzegłem że ma bardziej szczegółową regulację temperaturą niby 0,1 st.

potrzebuje taki sterownik żeby przy ustawieniu 21 st. odłączył piec przy tem ok 21,3st a załączył przy np 20,7 st.
    żeby tem 21st. w domu był zachowana.
  • Poziom 10  
    Znalzałem wersje bezprzewodową tego regulatora czy będę z niej również zadowolony?Czy mimo wszystko lepiej po kablu?
  • Pomocny post
    Poziom 36  
    Kablem zawsze pewniejsze połączenie, ale jak nie ma jak, to bierz bezprzewodowy.

• Moderator na urlopie...
    andrefff napisał:
    Kablem zawsze pewniejsze połączenie, ale jak nie ma jak, to bierz bezprzewodowy.

W czym pewniejsze ?
    Ja natomiast polecam bezprzewodowe, ponieważ nie musisz kopać ścian dla ułożenia przewodu. Nie zawsze też miejsce zainstalowania dobrze dobierzesz. Bezprzewodowy daje większe pole manewru.
  • Poziom 36  
    Np wtedy gdy zostawisz babcię w starszym wieku w domu, wyjedziesz na narty, a szlag trafi baterie. Sorry, szybciej pisałem, niż myślałem.
  • Poziom 8  
    Temat stary jak świat ;-) Ale pozwólcie panowie że się podczepię by nie zakładać kolejnego tematu czy ten piec będzie mi współpracował z każdym dowolnym czujnikiem pokojowym? czy muszę kupić jakiś konkretny by wsio grało jak należy.