Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Golf 4 1.9 SDI - migająca kontrolka świec żarowych

10 Sty 2013 23:04 10815 5
  • Poziom 8  
    Witam.
    Dziś napotkałem się z takim problemem. Wracając zakupów niestety staną mi samochód pod samym domem z braku ropy. niezwłocznie poszedłem do najbliższej stacji CPN. kupiłem i zalałem 5l napędu. Auto początkowo pompowałem pedałem gazu i zacząłem starać się odpalać silnik. Okolo 2min kręciłem aż w końcu odpalił. Zauważyłem po chwili ze mruga mi kontrolka świec żarowych. wyłączyłem silnik. odpaliłem wszystko pięknie i po niecałej minucie znów zaczęła mrugać kontrolka. dodam ze światła stopu działają bez zarzutów. czego to może być przyczyna? czy to dość poważne? ;/ . jest to Golf 4. 1.9 SDI
  • Poziom 39  
    cbl112 napisał:
    czego to może być przyczyna? czy to dość poważne?
    Jeżli chcesz wiedzieć co mu dolega to zrób diagnozę sterowników i po sprawie.
  • Poziom 8  
    a czy to może mieć coś wspólnego z mechaniką, nie wiem pompą wtryskowa czy czymś podobnym? Czy to są jakieś drobniejsze sprawy i finansowo mniejsze czy ogólnie sama elektryka.? przepraszam za słaba składnie zdań ale zmęczony już jestem po całym dniu pracy.
  • Admin grupy Samochody
    50 wydasz na diagnostykę.Dostaniesz wydruk.Skasują błędy.I chyba będzie po sprawie.
  • Poziom 8  
    Dzieki wielkie . rano pójdę na stacje i zdam relacje co było bądź jest przyczyna
  • Poziom 8  
    pojechałem na kompa. zapłaciłem 40zl. pojawiły się błędy przez zapowietrzenie układu paliwowego zostały usunięte i zniknęła kontrolka.. jakby to powiedzieć kamień z serca ze nie jest to większy wydatek jak się wydawało