Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Epson SX130 'zjada' tusze/nie wykrywa/pokazuje znaczne zużycie(nawet przy nowych

11 Sty 2013 13:31 4437 3
  • Poziom 2  
    Bardzo proszę o pomoc, już chyba przekopałam całe google..
    Mam drukarkę Epson SX130, sprawa wygląda tak, że drukarka ta dosłownie 'zżera" tusze.
    -Przy drukowaniu wyłącznie w kolorze czarnym opada poziom również kolorowych tuszy ( mimo zaznaczonych opcji :skala szarości).
    -Drukarka informuje mnie, że skończyły się tusze, mimo że drukowałam dosłownie pięć razy (druk tekstu), a gdy wyjmuję tusz okazuje się że jest on w połowie pełny bo w środku jeszcze cały chlupie.
    Nie stać mnie na ciągłą wymianę tuszy, gdy drukuję kilka razy i już muszę wymieniać.

Pozostają pytania - co jest nie tak z drukarką, czy można w jakiś sposób zablokować zżeranie kolorów gdy drukuję tylko na czarno?
    Czy istnieje również jakiś resetter działający na ten model drukarki w rozsądnej cenie? Widziałąm na allegro, ale cena bardzo wysoka i pewności brak że podziała.
    Może istnieje jakiś inny sposób na reset chipów, czy cokolwiek po prostu aby drukarka drukowała a nie blokowała się..
  • Poziom 20  
    Standard, od razu po wydrukowaniu wyciągaj z gniazdka.
  • Poziom 2  
    Nic nie pomogło, przeczytanie tematu z poleconego mi linka również.
    Drukarka nadal uznaje prawie pełne, chlupiące w środku kartridże za puste ..