Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pytanie o pralkę otwierana od góry do 1300 zł i płytę indukcyjną

11 Sty 2013 15:37 2436 3
  • Poziom 1  
    Witam,
    Pytania mam 2, przede wszystkim pilnie poszukuje pralki - chce taką otwieraną od góry i do 1300 zł max, zależy mi przede wszystkim by zużywała mało wody i energii bo poprzednia doiła nieźle i do tego się psuła na potęgę. Pralka fajnie żeby miała także krótsze programy i nie była za głośna - to główne wytyczne.

Druga sprawa to stoję też przed zakupem płyty indukcyjnej najlepiej takiej o poszerzonym polu - szerokość tak do 65cm bo w sumie jeszcze nie zrobili dziury w nowych meblach więc mogę jeszcze zadecydować. Rozważam modele następujące: Whirlpool ACM 816 BA , Samsung CTN364N006, Electrolux EHL7640FOK, i jeszcze Mastercook I4DE64Z S-może jest coś jeszcze z takich modeli, który polecacie? czy każdy działa na tej samej zasadzie, ze garnki można ustawić w każdym miejscu takiego pola i gotować czy każdy nada się na duże brytfanny (mam taką właśnie na indukcje i wolę mieć pewność)
    Doradzcie coś w tych 2 tematach
  • Poziom 8  
    W obu przypadkach postawiłbym na Mastercooka. Pralkę polecammodel PTDe-1246 Bio- a to dlatego, że mam ją w posiadaniu osobiście a poza tym mieści się w podanym przedziale cenowym a że głównym wytycznym jest oszczędność to fakt, ze została wybrana najoszczędniejszą wśród pralek do 6kg już sam wskazuje że warto ją kupić, nie jest też głośna zapewniam.

W przypadku płyt polecam Mastercook albo I4DE64 Z S a jak Cie stać to można zainwestować w płytę z 2 takimi polami model !4DE64Z2 S. w przypadku tych płyta masz pewność, że garnek możesz ustawić w każdym miejscu pola i będzie działać , podobnie z dużym naczyniem wiem, że nie jest tak w przypadku każdego modelu innych marek-obiło mi się o uszy, że przy płycie np Whirlpoola te pola działają tylko w zaznaczonym punkcie pola-czyli można ustawić garnek tylko w oznaczonych znaczkiem miejscu-a nie w każdym miejscu jak to jest w Whirlpoolu, ale może ktoś mnie wyprowadzi z błędu może jest inaczej, ja to tez wyczytałem na jakimś forum.
    Moderowany przez mrhari:

3.1.10. Zabronione jest rozpowszechnianie, bez zgody Usługodawcy, reklamy w każdej postaci, w tym kryptoreklamy.

• Poziom 11  
    Jeśli chodzi o pralkę ładowaną od góry do tej kwoty mogę Ci polecić Electroluxa EWB 105405. Zestawienie cenowe z różnych porównywarek --> http://notanio.pl/szukaj/Electrolux_EWB_105405 Pralka jest energooszczędna klasy A +, o pojemności 5,5 kg, poza tym posiada funkcję Time Manager, która dopasowuje długość programu do zabrudzenia wsadu (od 25 min do ok. 2,5 h).
  • Poziom 9  
    Z tych propozycji które podałeś to wybrałbym Whirlpool ACM 816 BA. Poza standardowymi parametrami dla płyt indukcyjnych posiada również funkcję Bootster.

Pozdrawiam Serdecznie!

pytanie o pralkę otwierana od góry do 1300 zł i płytę indukcyjną