Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBwayPCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Seagate Wireless Plus - dysk mobilny dla tabletów, smartfonów i smart TV

piokrza 11 Sty 2013 15:50 2133 0
 • Seagate Wireless Plus - dysk mobilny dla tabletów, smartfonów i smart TVProducent dysków twardych, firma Seagate przedstawiła na tegorocznych targach CES 2013 swoje najnowsze przenośne urządzenie magazynujące Wireless Plus, zaprojektowane do bezprzewodowego przesyłania zawartości multimedialnych dla smartfonów i tabletów. Dzięki Wireless Plus, będzie można przenosić ze sobą filmy, zdjęcia, piosenki i dokumenty, mając do nich dostęp w każdym czasie i miejscu bez potrzeby połączenia z internetem.

  Seagate Wireless Plus posiada pojemność 1TB, które ma wystarczyć do pomieszczenia nawet 500 filmów w jakości Full HD. Dzięki wbudowanemu modułowi łączności WiFi, można z łątwością przesyłać zawartość multimedialną do mobilnych urządzeń, bez potrzeby łączenia się z siecią Internet. Poza tym, wbudowana bateria ma zapewnić do 10 godzin pracy. Korzystając z darmowej mobilnej aplikacji Seagate Mobile dla urządzeń iOS, Android i Kindle Fire HD, użytkownicy będą mogli odtwarzać zawartość dysku także na tych urządzeniach. Otwieranie zawartości może się odbywać nie tylko w podróży, ale także w domu na dużym ekranie telewizora. Ma w tym pomóc port komunikacji AirPlay, DLNA i aplikacja zaprojektowana dla telewizorów Samsung Smart TV i odtwarzaczy Blu-ray.

  Dysk Wireless Plus jest w stanie przesłać tą samą zawartość do maksymalnie 8 smartfonów i tabletów lub 3 różnych filmów HD do 3 urządzeń, w tym samym czasie. Może także współdzielić pojedyncze połączenie w trybie hotspot internet do 8 urządzeń. Przenośny napęd posiada odpinany adapter SuperSpeed USB 3.0. Kosztuje 200 dolarów amerykańskich.

  Źródło: http://www.seagate.com/about/newsroom/press-r...ireless-plus-mobile-device-storage-pr-master/

  Fajne! Ranking DIY
  O autorze
  piokrza
  Poziom 27  
  Offline 
  piokrza napisał 1413 postów o ocenie 142, pomógł 3 razy. Jest z nami od 2007 roku.
 • PCBwayPCBway