Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SuperTooth DISCO TWIN i HD-VOICE - urządzenia audio bluetooth do samochodu

piokrza 11 Sty 2013 16:12 2118 0
 • SuperTooth DISCO TWIN i HD-VOICE - urządzenia audio bluetooth do samochoduFirma SuperTooth - producent głośników samochodowych - pokazała właśnie na targach elektroniki CES 2013 dwa nowe produkty audio Bluetooth, w tym stereofoniczny głośnik DISCO TWIN oraz samochodowy zestaw głośnomówiący HD-VOICE. Spółka przedstawiła jednocześnie całą gamę głośników (DISCO TWIN, Disco 2 i Disco), zestawów HD-VOICE, Crystal i samochodowych zestawów głośnomówiących HD oraz zestawów słuchawkowych Melody.

  Debiutujący na pokazie CES, nowy zestaw DISCO TWIN stanowi parę przenośnych głośników z dźwiękiem stereo. Każda z kolumn zawiera podwójne przetworniki we froncie i i wysoko sprawny system bas reflex z tyłu, oferując 16 wat mocy wyjściowej audio RMS, co w sumie daje 32 waty. System głośnikowy korzysta z systemu łączności Bluetooth, przez co może odtwarzać utwory muzyczne z każdego urządzenia obsługującego ten typ łączności. Zintegrowany akumulator ma zapewniać 3-4 godziny ciągłego odtwarzania muzyki na maksymalnym ustawieniu poziomu głośności lub do 10 godzin na ustawieniu pośrednim.

  Z kolei HD-VOICE to zestaw głośnomówiący Bluetooth. Zestaw przymocowuje się do osłony przeciwsłonecznej, parując z dowolnym telefonem wyposażonym w Bluetooth. Główną cechą tego zestawu głośnomówiącego jest zdolność wypowiadania się w 12 językach, zdolnych do werbalizacji instrukcji dotyczących parowania i przedstawiania dzwoniących, statusu połączeń, a nawet instrukcji GPS. Urządzenie posiada dwa mikrofony i dwa głośniki, mające zapewniać wysoką jakość połączeń w obu kierunkach.

  Głośniki DISCO TWIN i zestaw HD-VOICE wyceniono odpowiednio na 199 i 89 dolarów amerykańskich.

  Źródło: http://www.engadget.com/2013/01/04/supertooth-disco-twin-hd-voice/

  Fajne! Ranking DIY
  O autorze
  piokrza
  Poziom 27  
  Offline 
  piokrza napisał 1418 postów o ocenie 120, pomógł 3 razy. Jest z nami od 2007 roku.