Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Passat B5 2.5 TDI 2000r. - Kluczyk/Pilot - Centralny zamek nie działa.

lukip40 11 Sty 2013 23:38 4623 2
  • #1 11 Sty 2013 23:38
    lukip40
    Poziom 1  

Witajcie drodzy użytkownicy, piszę w sprawie mojego VW Passat B5 2.5 TDI z 2000 roku. Otóż mam dosyć irytujący problem, związany z centralnym zamkiem, mianowicie chodzi o to, że w pilocie wyczerpały mi się baterie, więc poszedłem do sklepu, oraz te stare wziąłem na wzór, zakupiłem, zmieniłem, złożyłem i dupcia blada ! pilot przestał działać(tak dobrze włożyłem baterie ;d) nie wiem co mam zrobić, ponieważ nie mogę w ogóle otworzyć i zamknąć samochodu, jest to strasznie, brak słów. Na szczęście zostawiłem otwarte drzwi, więc mogę się do niego dostać. Przy otworzeniu drzwi włącza się alarm, który po minucie się wyłącza, proszę Was bardzo o pomoc.

4 2
  • #2 12 Sty 2013 00:06
    czaderx
    Poziom 14  

poszukaj na forum było wiele razy:

Link

Link

aby centralny zadziałał prawidłowo musisz zamknąć wszystkie drzwi.

a klucz w zamku kierowcy nie zamyka/otwiera auta/ powinien przynajmniej zamkąć/ otworzyć drzwi kierowcy.

0
  • #3 12 Sty 2013 00:08
    pawel-jwe
    Poziom 30  

1. Sprawdź czy ta bateria jest sprawna (czasem można trafić w sklepie "leżaki", które nadają się tylko do kosza)
    2. Sprawdź czy przy wymianie baterii nie uszkodzone zostały luty od koszyka baterii (czasem się zdarza, że luty koszyka przy wymianie pękają)
    3. Być może trzeba na nowo zakodować pilota (nie wiem jak to jest w VW, ale w innym aucie miałem taki przypadek)

0
  Szukaj w 5mln produktów