Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki mikser do 3200zł z kamerą pogłosową i min. 15 wejściami mikrofonowymi

kupapawel 12 Sty 2013 00:04 1146 2
  • #1 12 Sty 2013 00:04
    kupapawel
    Poziom 7  

Witam.

Rozglądamy się za nowym mikserkiem do naszej kapeli. Kwota jaką dysponujemy to kwota 3200zł. Wiem powstało tych tematów multum ale ceny sprzętu się zmieniają dlatego prosiłbym o radę co sensownego można w tej cenie wybrać?

Nasze wymagania co do tego sprzętu to:
    -wbudowana kamera pogłosowa (wesela, chodzi o w miarę dobry pogłos, wiadomo że cudów po wbudowanym efektorze nie ma co się spodziewać ale zawsze to trochę mniej miejsca i "tachania":));
    -min. 15 wejść mikrofonowych;
    - i podstawa... dobre brzmienie;

Rozglądnąłem się trochę i najbardziej przemawia do mnie stolik Allen&Heath Zed 22FX. Co powiecie na temat tego stołu? Jeśli nie ten to co innego w takiej cenie a i w brzmieniu dość dobre zaproponowalibyście?

Z góry dziękuję:)

Ok. po temacie. Stolik kupiony:D Ale mam inne pytanie do Was. Przeszukałem internet ale nie mogę znaleźć skrzyni na ten mikser z opcją stawiania go pod kątem;/ Może wie ktoś jak coś takiego zdobyć? Bardzo mi na tym zależy.

Może jestem w stanie kupić taki mechanizm i zamontować w oryginalnej skrzyni na ten mikser?

0 2
  • #2 26 Sty 2013 18:09
    djkrzysztof2610

Poziom 15  

Napisz do PACO CASES może coś zrobią na zamówienie.

0
  • #3 26 Sty 2013 23:50
    kael82
    Poziom 10  

Jak już kupiłeś to może nie będę już niczego polecał tylko z ciekawości zapytam co kupiłeś? A&H?

0