Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

RADWAG TMC 1,5/3 - wyświetla ERR0

12 Sty 2013 10:16 1956 3
 • Poziom 13  
  WITAM

  Posiadam wagę RADWAG TMC 1,5/3 KTPS/H1 (waga kontrolna). Miała błąd kilku gram , więc trzeba było zrobić kalibrację. Na płycie wagi jest zworka oznaczona "calibr". Niestety gdy założyłem zworkę waga przestała ważyć i pokazuje ERR0. Ten stan trwa cały czas i nie mogę nic zrobić. Może ktoś pomoże z tego wybrnąć?
 • Poziom 18  
  Z tego co pamiętam to w niektórych płytach była zmyłka w opisach i założenie zworki na CAL powodowało wykasowanie wszystkich parametrów wagi. Czyli trzeba ustawić działki, zakresy itd. a informacji w TMC 1,5/3 jest trochę za mało. Jaka płyta, rok produkcji, wersja programu?
  Pozdrawiam
 • Poziom 13  
  WITAM

  Faktycznie tak to wygląda, że wykasowało nastawy wagi. Waga jest z 2005r. Problem jak wejść w te nastawy. Na płycie jest kilka zworek. Dwie od ustawienia RS (232/485) , dwie przy opisie calibr. ( 4.0, 4.1) i jedna nie opisana. Ponadto na drugiej płycie (wyświetlacz, klawiatura) są dwa przyciski ( RESET i nie opisany). Próbowałem różnych sposobów z "radwagowskich " kombinacji ale mi nic nie wyszło.
 • Poziom 13  
  WITAM

  Niestety musialem skorzystać z usług serwisu RADWAG.
  Z tego co wiem przy kalibracji nie trzeba korzystać ze zworek, wystarczy wejść w parametry fabryczne i wpisać odpowiedni kod . Kody i sposoby wejścia są różne zależne od roku prod. (wersji programu) ale RADWAG ich nie udostępni.
  Zamykam temat.