Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka beko dfn 6938 vs electrolux esf67060wr

12 Sty 2013 14:52 2469 3
  • Poziom 2  
    Witam.
    Jak w temacie która z nich bedzie lepsza. Chodzi o dobre efekty mycia i przy okazji jak najmniejsze zuzycie pradu i wody.
    Jeżeli ktoś w tej półce cenowej (do ok 1700-1800)ma lepsza propozycje niech sie wypowiada rozwaze kazda opinie.
    Z góry dziekuje za odpowiedź
  • Poziom 9  
    Parametry są zawsze podawane Na programie Eco 50 Więc bardziej zwróciłbym uwagę na praktyczność i trwałość, a tu beko moim oczywiście zdaniem jeszcze nie można porównać do Electrolux ( szczerze zwróciłbym bardziej uwagę na sprawdzony esl 65070 jest dużo tańszy, a jeśli chodzi o parametry bardzo podobny)

Moderowany przez mrhari:

3.1.10. Zabronione jest rozpowszechnianie, bez zgody Usługodawcy, reklamy w każdej postaci, w tym kryptoreklamy.
    Link do innego forum skasowałem.
    Ostrzeżenie.

• Poziom 20  
    Jeśli chodzi o Electroluxa to moich dwóch sąsiadów ma zmywarki ESF 66070XR z serii Real Life.Okazuje się ,że patent typu podwójne ramię myjące w dolnym koszu to kompletna klapa.Zmywarka od początku niedomywa naczyń w dolnym koszyku.Notorycznie drobinki jedzenia blokują je efektem czego są słabe obroty dolnego ramienia lub ich brak.Jak koniecznie chcesz Electroluxa to zwróć uwagę żeby miała na dole tradycyjne ramie spryskujące.Użytkowałem takich już kilka i efekt mycia nie odbiega od zmywarek innych producentów.
    Beko odpada.Generalnie polecałbym coś z Boscha , Siemensa lub Whirlpool

Pozdrawiam
  • Poziom 2  
    a moze jakis konkretny model bosha czy simensa bo znowu mam duza rozbierznosc cenowa i niewiem czy kupic taka za 1500 czy moze dokłądajac te 200zł poczuje duza róznice