Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie klawiatury do telewizora SAMSUNG UE-46D6500

Kłaczek88 12 Sty 2013 15:21 14271 5
  • #1 12 Sty 2013 15:21
    Kłaczek88
    Poziom 12  

Witam :)

Posiadam telewizor w/w i kupiłem do niego klawiaturę bezprzewodowa LOGITECH K400 mam problem z podłączeniem, jak to podłączyć? Po rzez USB? w telewizorze są 3 porty USB ale po wpięciu w jeden z nich, nic się nie dzieje. Maił ktoś z tym do czynienia?

z góry dziękuje za odpowiedz.
    Pozdrawiam :)

0 5
  • #2 12 Sty 2013 17:32
    romeok01
    Poziom 35  

Telewizory Samsung z serii D to model na rok 2011 i nie posiadają obsługi klawiatur i myszy, dopiero telewizory z serii E ( ES i EH) na rok 2012 posiadają obsługe klawiatur i myszy.

3
  • #3 12 Sty 2013 18:35
    wieswas
    Poziom 32  

Może znajdzie się jakiś programista, który napisze modyfikacją oprogramowania na starsze typy telewizorów "samsung". Do obsługi klawiatury nie jest wymagany żaden hardware. Wystarczy gniazdo USB i procedura obsługi klawiatury zaszyta w oprogramowanie telewizora.

2
  • #4 12 Sty 2013 18:51
    Kłaczek88
    Poziom 12  

to znaczy, że mnie w sklepie RTV, tam gdzie był kupowany telewizor wprowadzili w błąd? Sprzedawca mówił, iż telewizor obsługuje klawiaturkę. Bedę musiał to wyjasnic ze sprzedawcą.

Pozdrawiam

0
  • #5 12 Sty 2013 19:32
    romeok01
    Poziom 35  

wieswas napisał:
    Może znajdzie się jakiś programista, który napisze modyfikacją oprogramowania na starsze typy telewizorów "samsung". Do obsługi klawiatury nie jest wymagany żaden hardware. Wystarczy gniazdo USB i procedura obsługi klawiatury zaszyta w oprogramowanie telewizora.

Już tacy programiści są dawno, proponuje zapoznać się z SamyGo, wiąże się to jednak z utratą gwarancji.

Aplikacja do obsługi myszy i klawiatury -> Link

Forum SamyGo - seria D -> Link

Bardzo ważne, aby na początku poczytać to -> Link

3
  • #6 04 Kwi 2014 15:07
    wojzac70
    Poziom 1  

Czy mógłbyś wytłumaczyć krok po kroku jak dograć ten program to TV.
    Ściągnąłem program ale nie wiem jak wgrać do telewizora.

Pozdr

3