Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Zakup SAMSUNG WF0816ZW/XEN A+++AA Opinie

12 Sty 2013 20:49 1713 3
  • Poziom 2  
    Dzien Dobry,

po tym jak Pralka Bosch sie zepsula po niecalych 5 latach, jestesmy przed decyzja zakupy nowej pralki, tym razem SAMSUNG wpadl nam pod rece.

Chcialbym sie zapytac jakie macie opinie na ten temat, ogolnie marki Samsung jako pralki, cen pozniej czesci zamiennych i moze ktos mial do czynienia z taka sama pralka lub modelem podobnym. Bylismy z gory dozgonnie zadowoleni jak ktos z Panstwa moglby pomogl nam ja ocenic z puntku widzenia jakosi pralki, wytrzymalosci itd;

dziekujemy,

Andrzej
  • Poziom 2  
    Wejdz na sklep RTV-AGD tam przy danej pralce sa opinie urzytkownikow lub na stronke pod tytulem ,,Co kupic"".Pozdrawiam
  • Poziom 14  
    Nie sugeruj się opiniami w sklepie - widziałem tu nawet jedną osobę co się przejechała. Są dodawane same pozytywne albo piszą producenci sprzętu.

Ja tej pralki nigdzie w googlach nie widzę, ale jak kupujesz to zwracaj uwagę na klasę energetyczną i pobór wody per cykl. Do tego liczą się obroty - 1000, ciszej ale gorzej - 1200 głośniej ale suchsze pranie.
  • Poziom 2  
    Dzien Dobry,

Dzisiaj natrafilem w sklepie na pralke AEG L 71670 FL, sprawdzilem rozne opiniena internecie i czuje sie bardziej przekonany niz do Samsunga, gdyz o Samsung pralce malo moge znalezc informacje.

Prosze uprzejmie o informacje czy slyszeliscie cos dobrego lub zlego na temat tej pralki.

Dziekuje

AM