Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Amica PA5560A411 - chyba zepsuty programator

sediv 13 Sty 2013 08:36 2025 5
  • #1 13 Sty 2013 08:36
    sediv
    Poziom 9  

Nie grzała mi grzałka powodem był styk ntc na płytce więc musiałem ją wyciągnąć robiłem to nieraz ale tym razem wyskoczyło mi plastikowe kółko ze stykami.Po skręceniu pralka przestała działać.Test 5% nie działa na programie 15 lampka gotowa mruga 16 razy,dobrze liczyłem i koniec testu lampka pracuje nie mruga.Ogólnie kontrolka gotowa raz się zapala jak ustawiam programy raz nie albo tylko błyśnie.Na pewno ani razu nie zapaliła się na 1 programie.Pytanko jest takie czy zepsułem programator na amen?

1 5
  • #2 13 Sty 2013 11:40
    czolgista
    Poziom 27  

sediv napisał:
    plastikowe kółko ze stykami
    pewnie żle zamontowane
    sediv napisał:
    Nie grzała mi grzałka powodem był styk ntc na płytce więc musiałem ją wyciągnąć
    tego nie rozumie Czujnik NTC jest przy grzałce ,a co ma do niego płytka .Tam są tylko piny i wtyczki .Za nim coś się rozkręci dobrze jest zrobić sobie szkic przed jak się nie zna na temacie .

0
  • #3 13 Sty 2013 12:30
    skryn
    Admin grupy AGD

czolgista napisał:
    co ma do niego płytka .Tam są tylko piny i wtyczki .Za nim coś się ...

Owszem, ma. Zanim coś się chlapnie, należy się dziesięć razy zastanowić nad sensowną odpowiedzią.

0
  • #5 13 Sty 2013 15:48
    sediv
    Poziom 9  

Owszem może powinienem napisać że chodziło mi o styk ale mój post dotyczy programatora a nie czujnika .

0
  • #6 13 Sty 2013 17:41
    phiter
    Poziom 19  

Raz miałem taki przypadek że to plastikowe kółko przetarło ścieżki na module.

0