Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wyłącznik elektromagnetyczny KEDU KAO8-jak przyłączyć silnik?

13 Sty 2013 09:27 3273 9
  • Poziom 8  
    Witam. Chciałbym podłączyć silnik trójfazowy do wyłącznika elektromagnetycznego KEDU KAO8. Podłączyłem zasilanie pod zaciski 7 5 3, a silnik pod 8 6 4. Po uruchomieniu silnik buczał. Oglądałem schematy i nadal nie wiem jak podłączyć.
  • Poziom 8  
    Co zrobić żeby działał na tym wyłączniku? Wcześniej był wyłącznik krzywkowy i wszystko działało dobrze.
  • Poziom 42  
    A nie piszesz,czym (jak) zasiliłeś cewkę .
    I dodatkowo ,czy sprawdziłeś dopływ wszystkich faz do wyłącznika.?
  • Poziom 8  
    Która faza na cewkę ma być podłączona? I jak prawidłowo podłączyć?
  • Poziom 8  
    Jutro spróbuje tak jak piszesz. Znalazłem taki sam wyłącznik na forum i było napisane ze trzeba go zmostkować i teraz moje pytanie czy to jest potrzebne?
  • Poziom 42  
    długi18 napisał:
    było napisane ze trzeba go zmostkować i teraz moje pytanie czy to jest potrzebne?
    Nie obraź się,ale z twoją wiedzą,to lepiej będzie,jak ktoś bardziej znający się " w temacie" dokończy podłączanie.
  • Poziom 8  
    Może ktoś wytłumaczyć mi jak to podłączyć. Jakiś schemat.
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    Aby skorzystać z pomocy forum to należy posiadać minimum wiedzy w danym temacie. Ponieważ autor tematu tego minimum wiedzy nie posiada, to nie spełnia wymogów, i dlatego temat zostaje zamknięty.

Ps. Oczywiście kolega nie jest początkujący w tym temacie, bo gdyby tak było, to temat powinien być założony w Elektro początkujący- a tak nie było! Jestem odmiennego zdania, dlatego temat przeniosłem do początkujący, ale nawet tu wymagamy minimum wiedzy. Cewka musi być zabezpieczona wyłącznikiem nadprądowym w obwodzie sterowania.