Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki smartfon z androidem do 250zł?

saxar 13 Jan 2013 14:40 2763 8
    saxar
    Level 15  
    Witam. Planuję zakupić telefon koniecznie z androidem tak do 250zł. Koniecznie żeby miał Wifi i system android. Co polecacie?
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    bartekfigura
    Level 28  
    Zwróć uwagę na Sony Ericsson Neo V zgrabny ma WiFi i androida.
    saxar
    Level 15  
    Dzieki za odpowiedź, ale wątpie czy dostanę tego Neo V w miare dobrym stanie za 250... Co myślicie o HTC wildfire?
    domio33
    Level 28  
    Ja mam htc wildfire.Powiem jedno, nie polecam,niby fajny fonik procek dobry ramu duzo ale nie ma sterowników do grafiki i jeszcze jest nakładka sense,po prostu porażka.Dobrze że jest dużo systemów do htc 3 razy lepsze od orginału.
    saxar
    Level 15  
    Co rozumiesz przez sterowniki do grafiki?

A co myślicie o Samsung Spica I5700?
    bartekfigura
    Level 28  
    A ja miałem Samsunga 5700. Dość fajny fonik, ale niestety już nie jest wspierany posiada starego Androida 2.1 bez możliwości aktualizacji do nowszych wersji.
    tomo1501
    Level 10  
    Fajnego telefonu do 250 zl nie znajdziesz...
    Na Twoim miejscu kupiłbym młodą Xperie X8.
    W tej cenie nie kupisz lepszego telefonu. Każdy jeden bedzie mieć procesor 600Mhz i ram 256, także dużego wyboru nie masz :)
    Dlatego wydaje mi się, że xperia x8 to dobre rozwiązanie :)
    Fotodetektor

Level 30  
    Poszukaj model ARII A330
    laser890
    Level 24  
    Lg e400 jest też dobry. Mój kolega go ma i nie narzeka. Po aktualizacji wszystko ładnie działa. Masz też 1gb pamięci wbudowanej i lepszy procesor od wildfire o ponad 200 mhz. Pozatym wifi, gps, bluetooth 3.0, aparat 3.2 mpx. Jak kupujesz na allegro to za 220 zł możesz go kupić. Patrzyłem niedawno i jest oferta za 199 zł, więc w 250 napewno się zmieścisz.