Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Goclever Tab A103 jak wrocic do 2.3 ?

13 Sty 2013 18:28 1905 4
  • Poziom 9  
    Witajcie :) posiadam Goclevera tab a103 oraz modem ZTE. Po podlaczeniu wyswietla sie komunikat ze nie moze sie polaczyc, dlatego moje pytanie jak i czy wogóle sie da wrocic do Andka 2.3 bo chcialbym sprawdzic na tym systemie a na stronie producenta nie ma niestety pliku z softem ? Poradzicie ? Pozdrawiam :)
  • Moderator Programowanie
    Jaki to modem? Nie przypadkiem MF110/112?
  • Poziom 9  
    Jest to ZTE MF195 :)
  • Moderator Programowanie
    No to raczej nie ma nic wspólnego, z rodzajem/wersją systemu.
    To co nie pozwala na współpracę z tabletem, to emulacja czytnika CD, wbudowana w modem.
    Na pewno zauważyłeś, że całe oprogramowanie na PC jest/było dostępne prosto z modemu, od razu po włożeniu go do USB.
    Trzeba tę opcję wyłączyć i modem będzie działał bez problemu.
    Musisz się połączyć na jakimś komputerze z modemem, zainstalować sterowniki, a następnie w Windows Terminal, albo jakimkolwiek innym programie terminalowym, wysłać do modemu komendę :
    Kod: text
    Zaloguj się, aby zobaczyć kod
    Po tej operacji, wewnętrzny "CD-ROM" modemu zostanie wyłączony i praktycznie każdy tablet będzie z nim pracował.
    Komenda :
    Kod: text
    Zaloguj się, aby zobaczyć kod
    Włącza usługę z powrotem.
  • Poziom 9  
    Dziekuje za odpowiedz lecz niestety nie jestem u siebie na miejscu i nie mam PC tylko wlasnie pozostal mi tablet ale jeszcze raz bardzo dziekuje i napewno jak wroce to sprobuje tak z moim modemem. Pozdrawiam !!