Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault Espace IV - Lokalizacja i rozpiska bezpieczników

technolo 13 Jan 2013 20:12 75393 8
    technolo
    Level 14  
    Witam serdecznie
    Może i temat wydaje się banalny ale nie jest.
    Mimo spędzenia sporego czasu z wujkiem Google, nie udaje mi się znaleźć gdzie w tym samochodzie pochowane są skrzynki z bezpiecznikami.
    Dwie znalazłem (w komorze silnika i po lewej stronie deski w schowku) a prawdopodobnie są cztery. Jednak zbyt wiele mi to nie daje bo nie mam opisu co, pod którym bezpiecznikiem siedzi.
    Jeśli ktoś posiada rozpiskę (najlepiej polską) co, gdzie i jak będę bardzo wdzięczny.
    Co ciekawe w instrukcji samochodu nic nie ma. Ech Francuzi ........ :D
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    _Megamax_
    Level 18  
    O ile pamiętam to są 4 . Dwie po stronie kierowcy , w komorze silnika - jedna widoczna , a do drugiej dość ciężko się dostać bo jest we wnęce fartucha . Pozostałe dwie są w kabinie , jedna po stronie kierowcy a druga po stronie pasażera chyba pod nogami . Kilka lat temu był u mnie ten espace , więc mogę się nieco mylić . Jeśli chodzi o bezpieczniki świateł znajdują się w tej drugiej opisywanej przeze mnie skrzynce .
    technolo
    Level 14  
    Dokładnie potrzeba mi wiedzieć gdzie jest bezpiecznik od pompki spryskiwacza (o ile jest).
    kikasd
    Level 10  
    Witam
    Kolego skrzynki są cztery jedna w schowku tym małum nad kierownicą , kolejna w małym schowku przy liczniku po stronie pasazera ( wszystko pod denkami z szarą wykładziną .
    kolejna skrzynka jest w komorze silnika i jeszcze jedna w kabinie pod lewym głośnikiem wysokotonowym po stronie kierowcy - lecz tam jest tylko jeden bezpiecznik od nawiewu.

Pozdrawiam
    jerry1960
    Level 35  
    Tu masz pozycję z serii sam naprawiam http://xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Myślę że jest tam schemat bezpieczników.

Moderated By T5:

3.1.18. Zabronione jest publikowanie informacji do źródeł, które po pewnym czasie wygasają (publikowanie odnośników do stron o charakterze krótkotrwałym).

olo114
    Level 18  
    Witam
    Jeżeli po uruchomieniu spryskiwacza włącza się wycieraczka to pompka do wymiany lub uszkodzona wiązka.
    Pozdrawiam
    technolo
    Level 14  
    Padła pompka.
    Kubwodz
    Level 2  
    Szukam rozpiski bezpiecznikow espace 4 . 2.0 T. Konkretnie chodzi o bezpiecznik automatycznego hamulca postojowego.Dziekuje