Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PHP - logowanie do chomika

ciepak3 14 Sty 2013 13:52 1686 5
  • #1 14 Sty 2013 13:52
    ciepak3
    Poziom 2  

Witam, próbuję zalogować się do chomika za pomocą curl'a i klasy snoopy. Nie jest to proste, mimo, ze przesyłam praktycznie identyczne nagłówki to zalogować się nie mogę i strona zwraca w json'ie informacje, ze wystąpił błąd podczas przetwarzania.
    Wiem, ze przy wejściu na stronę w kodzie jest generowany __RequestVerificationToken a nawet dwie takie pozycje. Przy prześledzeniu liveHttpHeaders'em nagłówków doszedłem, który jest przesyłany zmienną POST. Więc nagłówki mam odwzorowane... o co może chodzić??

0 5
  • #2 14 Sty 2013 17:37
    arnoldziq
    Moderator Programowanie

Tutaj jest podobny problem. Zaginiony link :)
    Dotyczy co prawda Delphi, a nie PHP, ale narzędzie Data Temper jest dość uniwersale.
    Podejrzyj dokładnie co jest wysyłane pomiędzy serwerem a przeglądarką, w momencie logowania, skopiuj wszystkie dane go PHP i gotowe.

0
  • #3 14 Sty 2013 18:38
    ciepak3
    Poziom 2  

Dzieki za odpowiedz.
    Chciales mi podac jakis link piszac

Cytat:
    Tutaj jest podobny problem.

Podgladalem data tamperem i pojawił sie jeden nowy nagłowek: DNT. Z tego co sie zorientowalem jest to naglowek dodawany przez mozille, probowalem z nim i bez niego...

Jesli przesylam dokladnie takie same naglowki, to wywala mi
    Cytat:
    Bad Request - invalid headers

0
  • #4 15 Sty 2013 10:48
    arnoldziq
    Moderator Programowanie

Wklei ten kod, którym się logujesz.

0
  • #5 15 Sty 2013 12:23
    ciepak3
    Poziom 2  

To moj kod skryptu.

W czesci pierwszej wchodze na strone i wyciagam z kodu token(jest on gdzies na srodku w id mainContent czy jakos tak, nie jest to ten, jak mogloby sie wydawac, ktory widnieje w tagach formularza logowania), ktory jest przesylany postem.
    Dodatkowo zapisuje sobie ciasteczko, ktoro jest tworzone przy wejsciu na strone.

Kod: php
    Zaloguj się, aby zobaczyć kod

Druga czesc to czesc zasadnicza, probowalem na wiele sposobow ale ostatecznie skonczylem na czyms takim(z roznymi kobinacjami komentowania naglowkow):

Kod: php
    Zaloguj się, aby zobaczyć kod

0
  • #6 16 Sty 2013 10:31
    ciepak3
    Poziom 2  

Ok, temat do zamkniecia. Poradziłem sobie. Zrezygnowałem z klasy snoopy i skorzystalem z czystego CURL'a. Liczba nagłówków potrzebnych do przesłania jest po prostu niewielka, snoopy musial dodatkowo komplikować sprawe. Dzieki za pomoc, pozdrawiam ;)

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo