Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wymiana domofonu z gm-wo fenix na tk6,połączenia kabli?

cswojtas 14 Sty 2013 14:45 2208 1
  • #1 14 Sty 2013 14:45
    cswojtas
    Poziom 6  

Witam ,stary domofon gm-wo fenix przestał funkcjonować ,więc kupiłem nowy unifon tk6 . Problem polega w tym ,że nie wiem czym są kablem wychodzące ze sciany i co za tym idzie jak podlaczyc nowy domofon :) Dorzucam zdjęcia ,mam nadzieję że wszystkie potrzebne fotki umieściłem ,jeżeli nie to jak najszybciej umieszcze :)
    Ze sciany wychodzą kable Niebieski ,zielony ,bialy ,szary ,brazowy.
    Do plytki przylutowane sa od lewej :jasnoniebieski(od sluchawki),czerwony(od sluchawki),2 białe kable (jeden od sluchawki ,jeden od przycisku otwierania drzwi),zielony,bialy z szarym ,brazowym ,i ostatnie miejsce jest wolne ,mam nadzieje ze wszystko widac na zdjeciach
    Wymiana domofonu z gm-wo fenix na tk6,połączenia kabli? Wymiana domofonu z gm-wo fenix na tk6,połączenia kabli? Wymiana domofonu z gm-wo fenix na tk6,połączenia kabli? Wymiana domofonu z gm-wo fenix na tk6,połączenia kabli? Wymiana domofonu z gm-wo fenix na tk6,połączenia kabli? Wymiana domofonu z gm-wo fenix na tk6,połączenia kabli?

0 1
  • #2 14 Sty 2013 20:57
    cswojtas
    Poziom 6  

trochę pogrzebałem i udało mi się problem rowiązać ,domofon działa .Jak miałby ktoś podobny problem proszę pisać PW ,postaram się pomóc ,Pozdrawiam

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo