Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak podłączyć router do internetu

14 Jan 2013 19:34 1341 6
  • Level 14  
    Witam,
    Kupiłem Router Asmax ar 1004g (Netia) i chciałbym go podłączyć zamiast swojego starego modemu cisco epc3010. W tym asmaxie sa wejscia na kabel dsl,ethernet i zasilacz. Więc podłączyłem splitter pod telefon, potem kabel dsl pod router i kablem ethernet komputer z routerem i pisało brak dostepu do internetu. tak przy okazji ten stary modem niema wejscia na kabel dsl tylko taki biały z drutem w srodku jak przy dekoderach telewizyjnych. Mam ten pakiet:
    http://www.telpol.net.pl/telpol/pakiety/internet/bronze-,2,10,3 a interner z TV i telefonem od kilku lat. Niewiem czy wlozyc plyte instalacyjna z routera czy co

Pomóżcie !
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 14  
    router wlasciwy czy internet??
  • Level 14  
    czyli dalo by rade podlaczyc zeby bylo wifi??. do tego cisco podpietego podlaczyc za pomoca etherneta router i bylo by wifi czy źle mysle??
  • Helpful post
    Level 19  
    tuniolx wrote:
    czyli dalo by rade podlaczyc zeby bylo wifi??. do tego cisco podpietego podlaczyc za pomoca etherneta router i bylo by wifi czy źle mysle??

wymien asmax na normalny router z wejsciem WAN podlaczysz sobie do cisco bedziesz mial radiowo.
  • Level 14  
    no wiem ale szkoda mi kasy. szkoda ze tak jak napisalem nie mozna.
    no trudno.
    dzieki ziomus