Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mac Pro - Uszkodzony zasilacz - wyłącza komputer

sodik 15 Sty 2013 02:22 1065 2
  • #1 15 Sty 2013 02:22
    sodik
    Poziom 9  

Witam

Od 4 miesięcy bezskutecznie walczę z moim Mac Pro.

Opis problemu:
    Komputer uruchamia się, pojawia się jabłko na ekranie, po czym następuje natychmiastowe wyłącznie sprzętu. Raz na jakiś czas uda się włączyć maszynę, zalogować i komputer działa bez zarzutu nawet kilka godzin...aż do momentu kiedy zdecyduje się go wyłączyć. Ponowne włącznie i problem wyłączania powraca...

Z informacji, które zebrałem na zagranicznych forach dowiedziałem się, że uszkodzony jest zasilacz....ludzie, którzy mieli taki problemy wymieniali zasilacze na nowe i sprawa kończyła się sukcesem.

Moje pytanie brzmi: czy jest na forum osoba, która potrafi naprawić to pudło? Nie ukrywam, że wydanie nie małej kwoty na nowy zasilacz jest dla mnie ostatecznością. Od razu nadmienię, że sprzęt był już w serwisie(Wrocław), gdzie stwierdzono, że zasilacz jest...dobry :) Niby zrobiono coś przy pamięciach RAM...po miesięcznym przetrzymaniu kompa dostałem go z powrotem - popracowałem jeden dzień i powtórka z rozrywki. Serwis przyjął sprzęt na gwarancję naprawy i...no właśnie...i nie zrobili już nic bo zwyczajnie nie umieli tego zrobić.

Do tego zasilacz potrzebna jest jakaś fachowa głowa, która zna ten problem i wie co jest uszkodzone. Pomoże ktoś?

0 2
  • #2 15 Sty 2013 13:23
    irondick
    Poziom 31  

Ile lat ma ten Mac?

0
  • #3 15 Sty 2013 14:52
    sodik
    Poziom 9  

Mac Pro z 2008 roku. Przepraszam, że zapomniałem dodać tą informację wcześniej.

0