Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BECKER MEXICO PRO BE4627 I ZMIENIARKA

11 Lut 2005 13:21 1784 4
  • Poziom 10  
    w sumie model radia czyli BE4627 tu nie ma większego znaczenia... Wszystkie przecież Mexico Pro z serii BE4XXX to w sumie to samo tylko inny kolor podświetlenia - mój różni się tym od innych że ma dwa kolory - żółte i czerwone.
    ale nie o tym chcialem...
    ponieważ te meksyki nie mają możliwości odtwarzania mp3 a jedna płyta w napędzie to za mało pomyślałem o zmieniarce...
    i wiele dotarło do mnie głosów że do BECKERa pasują zmieniarki SONY (SILVERSTONE rzadko się pojawiają, jak są to przeważnie bez kabla i do tego są drogie), na warszawskim Wolumenie kupiłem kabel BECKER-SONY (mini iso - unilink) a teraz szukam zmieniarki co zagra z tym radiem po tym kabelku - bo póki co wszystkie niby działają niby nie...
    nie uruchamia się menu CDC w radiu co za tym idzie nie ma grania w zamian za to uruchamia się menu AUX no ale to z powodu czinczów
    ale po podłaczeniu działa guzik od wyjmowania magazynka i to wszystko
    jakieś sgestie?
    będę niezmiernie wdzięczny
  • Spec od car audio
    Niestety sony chodziło ale tylko w starej (wadliwej) wersji softu. Możesz tylko zmieniacz MD podłączyć.
  • Poziom 10  
    djlj24 napisał:
    Niestety sony chodziło ale tylko w starej (wadliwej) wersji softu. Możesz tylko zmieniacz MD podłączyć.

no dobrze, skoro tak jest jam mówisz (a wiem że wiesz co mówisz) to może można zorganizować (wadliwy choć tak naprawdę lepszy) soft do zmieniarki? chodzi o wersję wadliwego softu do zmieniarki z CD-textem...
    poza tym jak to wgrać?

a jeśli nie to czy zmieniarka MD śmiga dokładnie na takim samym kablu? żadnych zmian? rozumiem ze model też nie ma znaczenia - oby MD, tak?

no i oczywiście bardzo dziękuję za odpowiedź na pierwszy post - bardzo dziękuję
  • Pomocny post
    Spec od car audio
    MD powinna śmigać bez bólu - takie jest oświadczenie beckera, też w instrukcji do tego modelu.
    Z tym softem jest problem, kiedyś się z tym spotkałem na oficjalnym forum beckera - problem jest z samym audio (nie chodzi poprawnie wiele rzeczy). Sam badałem temat i dowcip polega prawdopodonie na negowaniu jednego z sygnałów (i to nie szyna tylko zezwolenia) ale nie zwalczyłem problemu. Po tym eksperymencie został mi tylko zmieniacz sony (sprawny), który się do niczego już potem nie przydał.
  • Poziom 10  
    djlj24 napisał:
    MD powinna śmigać bez bólu - takie jest oświadczenie beckera, też w instrukcji do tego modelu.
    Z tym softem jest problem, kiedyś się z tym spotkałem na oficjalnym forum beckera - problem jest z samym audio (nie chodzi poprawnie wiele rzeczy). Sam badałem temat i dowcip polega prawdopodonie na negowaniu jednego z sygnałów (i to nie szyna tylko zezwolenia) ale nie zwalczyłem problemu. Po tym eksperymencie został mi tylko zmieniacz sony (sprawny), który się do niczego już potem nie przydał.

dziękuję ponownie - tyle już w tym temacie wystarczy, pozdrawiam