Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung RSH1DTMH1 - po zaniku prądu nie wyświetla temperatury,

15 Sty 2013 18:05 5274 8
 • Poziom 10  
  Samsung rsh1dtmh1 side by side, po zaniku prądu na pół godziny, na wyświetlaczu tylko migająca kreska pionowa(jeden segment od wyświetlacza temperatury), agregat się włączył no i chyba chłodził, nietety temperatury nie wyświetlają się, więc ciężko stwierdzić czy schłodziło czy też nie, Panowie fachowcy! czy jest bardzo źle?, co można sprawdzić.Pozdrawiam
 • Specjalista AGD
  witam.
  lodówki samsung posiadają autodiagnostyke po każdym podłączeniu do zasilania.
  Aktualnie pokazuje jakieś uszkodzenie.
  potrzebuje zdjęcia panela aby odczytać jaki to błąd
  pozdrawiam
 • Poziom 10  
  Dziękuję za zainteresowanie, ale następnego dnia lodówka sama z siebie ruszyła, inaczej, lodówka pracowała chyba normalnie, bowiem włączała się i wyłączała, zamrażarka mroziła, następnego dnia po awarii wyświetlacz zaświecił normalni pokazując dane o temperaturze, podczas awarii świecił jeden segment, w drugim polu od temperatury zamrażania, dolny prawy w prawym segmencie, z ciekawości, co to była za usterka, i czy może się powtórzyć, i czy można zadziałać prewencyjnie.
 • Poziom 10  
  Po małej przerwie..., gdzie należy szukać tego czujnika?, jak wygląda, w którym dokładnie miejscu znajduje sie to draństwo. Po 1 dniu wyświetlacz wrócił między żywych..., nie minął tydzień a tu znowu wyłączyli prąd na godzinkę, i co?, znowu tylko pionowa kreska w dolnym prawym segmencie od temperatury zamrażarki, pewnie trzeba będzie wymienić. tylko gdzie to cholerstwo siedzi w lodówce, cały tył zabudowany blachą, jedynie na dole odkręcana blacha a pod nią agregat.
 • Poziom 9  
  U mnie jest to samo, ciemny panel, miga dolny prawy element z ósemki po prawej stronie, po stronie chłodziarki.
 • Poziom 10  
  Dwa przyciski Power frezzer + Vacation trzymaj razem przez około 8 sekund, pojawi się świecący cały panel(wszystkie znaki) po czym wróci do normanych wskazań temperatury etc.
 • Poziom 9  
  Dzięki Tobie wyświetlacz pokazujeeeeeeeee.Jestes wielki:)
 • Poziom 1  
  Witam właśnie dzisiaj stało mi sie to samo z lodówką co u kolegi fotlot .Po kilkugodzinnych poszukiwaniach problemu trafiłem na to forum odrazu pomogło .
  DZIEKI vlodek !!!!!!!!!!!:)