Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy S II Plus z Android 4.1.2 Jelly Bean

piokrza 15 Sty 2013 23:46 2226 0
  • Samsung Galaxy S II Plus z Android 4.1.2 Jelly BeanSamsung zapowiedział nowy dodatek do swojej słynnej już serii smartfonów Galaxy S. Model Galaxy S II Plus to zestaw z niewielką aktualizacją do Galaxy S II, o identycznym hardwarze i designie, ale ze zaktualizowanym oprogramowaniem i wzbogaconym interfejsem użytkownika. Telefon wyposażono w ten sam 4.3-calowy wyświetlacz dotykowy Super AMOLED Plus 800×480, 8-megapikselową kamerę główną z fleszem LED i 2-megapikselową kamerę do wideorozmów.

    Podczas gdy hardware pozostaje bez zmian, telefon dostał duży upgrade w oprogramowaniu. Zasilany tym samym dwurdzeniowym procesorem 1.2GHz z 1GB RAM, model S II Plus pracuje w najnowszym systemie operacyjnym Android 4.1.2 Jelly Bean oraz zawiera inspirowany naturą interfejs i intuicyjne funkcje wprowadzone po raz pierwszy w Galaxy S III.

    Smartfon posiada między innymi system Direct Call do wykonywania rozmów poprzez zbliżenie słuchawki do ucha; Smart Stay, który włącza ekran, kiedy użytkownik na niego patrzy; Popup Video umożliwiający odtwarzanie wideo w dowolnym miejscu ekranu i w czasie uruchamiania innych zadań, a także S Video, Smart Alert, Voice Unlock i AllShare Play.

    Jako skromny update, Galaxy S II Plus dodaje opcjonalny NFC i dwuzakresowe WiFi 802.11b/g/n oraz tylko 8GB zamiast 16GB pamięci wbudowanej. Wśród innych funkcji można wyróżnić Bluetooth 3.0, GPS/A-GPS, slot microSD/SDHC i baterię o pojemności 1650mAh.

    Źródło: http://www.samsungmobilepress.com/2013/01/10/GALAXY-S-II-Plus