Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przy instalacji ubuntu usunęło partycje. Odzykanie danych.

achtung882 16 Sty 2013 09:01 1674 5
  • #1 16 Sty 2013 09:01
    achtung882
    Poziom 16  

Witam, chciałem doinstalować sobie ubuntu (zachowując win7), wybrałem odpowiednie opcje żeby zachować wszystko co jest na dysku. Niestety pojawił się błąd przy instalacji musiałem resetować komputer i po restarcie okazało się że usunięte są wszystkie partycje.
    Wcześniej miałem 5 partycji teraz zrobiłem dwie, jedna na system druga na wszystko. Tylko ta druga nie jest sformatowana (nie formatuję bo boję się że całkowicie usunę dane).
    Używałem już 3 programów do odzyskiwania danych niestety w jednym mogę przywrócić tylko 5 plików inne w ogóle nie działają.
    Moje pytanie to: czy mogę sformatować utworzoną partycję tak abym ciągle mógł odzyskać z niej dane? jakim programem odzyskać dane?

0 5
  • #2 16 Sty 2013 09:19
    linuks
    Spec od komputerów

Pokaż fotkę z układem partycji z DMDE. Nic nie formatuj. Zrobiłeś już wystarczająco dużo ,żeby dane utracić bezpowrotnie. Pokaż fotkę z zarządzania dyskami. SMART dysku podaj.
    Pozdrawiam

0
  • #3 16 Sty 2013 10:25
    achtung882
    Poziom 16  

Przy instalacji ubuntu usunęło partycje. Odzykanie danych. Przy instalacji ubuntu usunęło partycje. Odzykanie danych.
    ok to bez zgody nic już nie robię! nie wiem czy o to chodziło w dmde.

0