Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

OMVL DREAM XXI SL - schemat instalacji i podłączenie pin do instalacji matrix

16 Sty 2013 14:07 4923 4
  • Poziom 2  
    Witam,
    posiadam starą instalację wtrysku gazu Gas Tech 500s z listwą wtryskową KME Matrix 06/2005 1383, niestety listwa umarła. Dostałem nową listwę OMVL DREAM XXI SL z przejściówką na Valtek która podobno bez większego problemu będzie działać z resztkami instalacji. Potrzebuję schematu podłączenia listwy OMVL, jak również schematu podłączenia PIN-ów do kości w instalacji matrix .... Będę wdzięczny za pomoc .... chyba że ktoś ma jakiś inny pomysł.
    pozdrawiam,
    BK
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Pomocny post
    Poziom 34  
    Potrzebujesz kupić taką przejściówkę
    Pomysł uważam jednak za marny , tak jak marne są wtryski które chcesz zainstalować. REG omvl to niemal to samo co valteki, najtańsze , najwolniejsze, najmniej precyzyjne i najmniej trwałe wtryski. Nie piszesz jaki masz auto , więc doczytaj jakie masz czasy wtrysku lpg , bo nie możesz do tej tandety mieć krótszych niż 3,5 ms. Matrixy to wyższa półka i pewnie nie bez powody były zainstalowane.
    Za pompcą tej samej przejściówki możesz zainstalować doskonałe wtryski hana2001, najlepiej pojedyncze...
  • Poziom 2  
    manio123 ..... taką przejściówkę dostałem w komplecie ... niestety wiem że ta listwa jest nie najlepsza a raczej słaba ale dostałem ją za free z kompletem dysz itp... mam auto Ford Mondeo 2,0 Ghia z 1999r. ale ta przejściówka nie pasuje do moich kabli dlatego potrzebuję schematu od matrixa .... starego .... bardzo starego matrixa.

Dodano po 11 [minuty]:

wyjście z mojej instalacji mam jak na zdjęciu i posiadam taką przejściówkę jak pokazał manio123 ... czy da się coś z tym zrobić ?

OMVL DREAM XXI SL - schemat instalacji i podłączenie pin do instalacji matrix
  • Poziom 34  
    Nie rozumiem co może Ci nie pasować bo sprawa jest banalnie prosta, ale jeśli koniecznie chcesz rozcinać matrixową wtyczkę to proszę bardzo : OMVL DREAM XXI SL - schemat instalacji i podłączenie pin do instalacji matrix
  • Poziom 2  
    dziękuję ślicznie za pomoc ....