Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pionner 1430 - TNK Nie odbiera żednego kanału

16 Jan 2013 15:33 2427 14
  • Level 12  
    Witam

Mam taki problem, posiadam Pionner 1430 ze zmienionym softem do TNK. Wszytsko było ok aż ostatnio włączam doekoder a tu ciemność :] nie odbiera żaden kanał po za kanałami FTA (polo tv, puls). Karta jest doładowana do dnia 02.02.2013r.

Proszę o pomoc

Z góry dzieki

Pozdrawiam
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Moderator on vacation ...
    3.1.15. Zabronione jest publikowanie wpisów przedstawiających problem, bez podania wystarczającej liczby informacji umożliwiającej zajęcie merytorycznego stanowiska przez innych Użytkowników forum.
  • Level 35  
    Witam, jak nie było migracji do SMART HD to włącz na TVN lub Religia Tv i czekaj na uprawnienia.
  • Level 12  
    Juz próbowałem i czekałem na TVN z 20 min i nic.
  • Level 35  
    Restart dekodera , "wachlowanie" kartą było?
  • Level 12  
    Tzn nie wiem dokońca co masz na myśli.
  • Level 35  
    Reset dekodera- wyłączenia z sieci 220V i ponowne włączenie.
    "wachlowanie " kartą- na kanale TVN lub Religia wyciągamy na chwile kartę i wkładamy z powrotem.
  • Level 12  
    Nic to nie dało :/
  • User removed account  
  • Level 12  
    Niestety nie. To już sprawdzałem na samym początku.
  • Level 12  
    Ok spróbuje a macie może jakaś stronę z aktualnymi softami ?
  • Level 12  
    Telewizja na chwilę zadziałała. Po czym zadzwoniłem do TNK aby włączono mi Polsat. Kazano mi włączyć TVN i czekać aż przyjdą nowe uprawnienia. I odkąd znikły kanały tak już się nie pojawiły, dzwoniłem ponownie do nich i wysłali jeszcze raz uprawnienia ale nic to nie dało. Zmieniałem kilkanaście razy soft i nic.

Już nie wiem co mogę jeszcze zrobić. A takie pytanie czy to może być wina dekodera ?
  • User removed account