Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Płytka AL-700 - Poszukiwane zdjęcia płytki AL-700 Lambda Control System

17 Sty 2013 05:27 3687 9
  • Poziom 9  
    WITAM.
    Korozja dała się we znaki. Zjadło mi połączenie na płytce i potrzebuję kilku informacji co powinienem połączyć. Najlepiej gdyby ktoś podesłał fotkę swojej płytki z obu stron.
    Mam 3 dylematy opisane na zdjęciach.
    1. Już sprawdziłem jest połączenie po obu stronach
    2. WAŻNE !!!
    Co powinno być połączone ?
    3. Gdzie ta ścieżka idzie, nie mogę znaleźć połączenia z żadnej strony ?

Dzięki za pomoc.

Płytka AL-700 - Poszukiwane zdjęcia płytki AL-700 Lambda Control SystemPłytka AL-700 - Poszukiwane zdjęcia płytki AL-700 Lambda Control System
  • Relpol przekaźniki
  • Pomocny post
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Sprawdziłbym czy ta ścieżka nie wychodzi między 3 a 4 pinem od prawej strony.
  • Relpol przekaźniki
  • Pomocny post
    Poziom 38  
    Dzięki mojemu lenistwu może skorzystasz, miałem rozbierać na części i zawsze się mi nie chciało. Centralka też zalana (widać na zdjęciach), ale bardziej ucierpiał tył. Naklejka: SL0109 AL-700 00513 189/02 27/02 SW: PR027_12.HEX.
    Pozdrawiam.
    Piotrek
    Płytka AL-700 - Poszukiwane zdjęcia płytki AL-700 Lambda Control System Płytka AL-700 - Poszukiwane zdjęcia płytki AL-700 Lambda Control System Płytka AL-700 - Poszukiwane zdjęcia płytki AL-700 Lambda Control System Płytka AL-700 - Poszukiwane zdjęcia płytki AL-700 Lambda Control System
  • Poziom 9  
    Dzięki koledzy za wiedzę.
    Myślę, że dojdę do tego dlaczego mi się tak dzieje ale potrzebuję od kolegi "ladamaniac" informacji czy jest połączenie między dwiema 3-kami pokazanymi na fotce. U mnie nie ma ale nie chcę zwierać bezmyślnie bo można zrobić więcej szkód niż się wydaje.
    Dzięki za info.
    Pozdrawiam Płytka AL-700 - Poszukiwane zdjęcia płytki AL-700 Lambda Control System
  • Poziom 9  
    SUPER !!!
    SUPER !!!
    SUPER !!!
    Wszystko działa. Ścieżka którą sprawdził ladamaniac a wskazał Pawel wawa była przerwana.
    Polutowałem i wszystko gra. Pojeżdżę trochę i dam znać czy wszystko OK.
    Dzięki za pomoc.
    Pozdro
  • Poziom 20  
    Dołączę się do tematu.

Dlaczego moja płytka jest inna?

Czyżby wymieniane były wszystkie trzy przekaźniki?

Płytka AL-700 - Poszukiwane zdjęcia płytki AL-700 Lambda Control System

Dowiedziałem się, że są różne wersje tego sterownika STANDARD i RESISTIVE . Jak je rozpoznać?
  • Poziom 1  
    mam problem z podlączeniem przekaźnika do altronic al 700 golf 3 1.4 mam schemat podłączenia całej instalacji elektrycznej ale nie widać na nim nigdzie przekaźnika

Dodano po 2 [minuty]:

co to jest RPM input i TPS
  • Poziom 29  
    kubapiotr021 napisał:
    co to jest RPM input i TPS

RPM input- wejście z sygnału obrotów - podpięcie pod sygnał cewki zapłonowej
    TPS - czujnik położenia (otwarcia) przepustnicy
  • Poziom 2  
    kubapiotr021 napisał:
    mam problem z podlączeniem przekaźnika do altronic al 700 golf 3 1.4 mam schemat podłączenia całej instalacji elektrycznej ale nie widać na nim nigdzie przekaźnika

Przekaźnik jest oznaczony jako K np K1 , K2 , K3 i podzielony jest na dwie części styk i cewka, cewka to prostokąt przedzielony na pól pod kątem 45 stopni, a styki to chyba wiesz? obie części jednego przekaźnika połączone są przerywaną kreską.
    Pozdro
    elekdar