Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tablet i bezprzewodowa kamera cofania jak połączyć?

kondziku 17 Sty 2013 13:36 9081 1
  • #1 17 Sty 2013 13:36
    kondziku
    Poziom 1  

Witam! Chciał bym podłączyć w samochodzie kamery cofania do tabletu i mam takie pytanie do was. Słyszałem że jest taka możliwość podłączenia bezprzewodowej kamery cofania (takiej jak ta co podaje w linku poniżej) do tabletu z modułem wifi i systemem Android.

http://allegro.pl/bezprzewodowa-kamera-cofania-dzien-noc-bus-kamper-i2931051251.html

Normalnie nie da się podłączyć takich kamer bez dodatkowego oprogramowania, czy wiecie jak się nazywa takie oprogramowanie na Android i gdzie można bezpłatnie je pobrać? i drugie pytanie czy do takiego Tabletu z takim oprogramowaniem można połączyć się chociaż z 2 kamerami tego typu? i jak odbywa się samo połączenie w tablecie?
    Stosował już ktoś z was takie rozwiązanie w tych urządzeniach sprawdza się to?

0 1
  • #2 25 Sie 2018 13:38
    matefor66
    Poziom 1  

Mam taką kamerkę, podłączona jest do tabletu galaxy tab a6 poprzez wifi. Fajna sprawa ale dla mmie jest jedną wielką wada. Trzeba podłączyć się do sieci która to ta kamera tworzy i wtedy gdy wrzucisz wsteczny to kamera się uruchamia - i to działa bez problemu, ale nie mogę wtedy korzystać z internetu którego tworzę z telefonu jako hotspot ( mój tab nie ma modułu 3g)
    Cały problem właśnie w ów korzystania z dwóch sieci na raz, albo kamerka albo internet.
    Ma ktoś może podobny problem i ewentualne rozwiaznie jak sprawić żebym mógł korzystać z obu sieci jednocześnie?

0