Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP 550 touch pad się zawiesza - touch pad i usb nie łączy

17 Sty 2013 15:07 1668 2
  • Poziom 14  
    Witam. Posiadam laptopa HP 550. Zasilacz uległ zniszczeniu i kupiłem w sklepie zasilacz esperanza jakiś niby uniwersalny (tak powiedział sprzedawca) W zasilaczu można ustawić napięcie. Podczas podłączania zasilacza do komputera pojawia się dość duża iskra przy wtyku. Po 2 miesięcznym użytkowaniu zaczęły pojawiać się problemy z touch padem i usb. W tej chwili podłączając coś np. mysz pod usb robi się coś takiego jak by mysz nie łączyła dioda zapala się i gaśnie w kółko, a touch pad praktycznie nie reaguję. Wydaje mi się że pod odłączeniu zasilacza touch pad chodzi dobrze ale nie mogę tego sprawdzić na sto procent bo bateria trzyma mi 3 sekundy po odłączeniu zasilacza. Czy taki problem powstaje przez nie orginalny zasilacz? Czy podłączenie pod orginalny zasilacz coś pomoże?
    [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się
  • Pomocny post
    Spec od komputerów
    Cytat:
    Czy podłączenie pod orginalny zasilacz coś pomoże?

Jak nie sprawdzisz, to się nie dowiesz.
    Wg mnie jak najbardziej może to być przyczyną. Był kiedyś podobny temat na forum i tam pomogła wymiana zasilacza na oryginalny.
  • Poziom 14  
    Oki to zamawiam orginalny zasilacz. Mam nadzieję że ten uniwersalny nie narobił dużych szkód w kompie.