Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Karta Graficzna do Della GX280

17 Sty 2013 17:29 1851 20
  • Poziom 7  
    Witam.
    Szukam wydajnej karty graficznej na PCI-E 16x do komputera Dell GX280 SFF. Komputer ten ma zasilacz 160W , i jest "nisko profilowy" Koszt to max 150 zł.
    Pozdrawiam i dziękuje z góry za zainteresowanie
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 25  
    podaj wszystkie podzespoły jakie w tym siedzą
    do czego karta ma służyć?
  • Poziom 7  
    Witam.
    Intel Pentium 4 HT 3.0 Ghz
    1534 mb DDR2 RAM
    Zintegrowana karta dźwiękowa
    Dysk twardy Western Digital 80 Gb SATA
    Karta graficzna ATI Radeon x300/x550/x1050 Series
    Karta ma służyć głównie do gry , oraz do oglądania filmów
    Pozdrawiam.
  • Poziom 25  
    możesz szukać niskoprofilego geforce 8600,ale nie wiem czy wytrzyma zasilacz
    ja kupiłem za 20 zł radeona 2400xt.nic specjalnego ale pogram np w fallouta 3,dragon age w jakakolwiek gre wymagajaca pixel shadera 3.0 .dodatkowo karta pobiera tylko 25W
  • Poziom 7  
    Ten Radeon Wygląda bardzo interesująco , a co do geForce'a jednak ma zbyt duży pobór prądu :(
  • Poziom 25  
    tylko do tego jeszcze trzeba kupić przejsciowke na vga
  • Poziom 2  
    Ja z własnego doświadczenia polecam Radeona 5450.Mam go od ponad roku w takim samym komputerze i sprawuje się świetnie.
  • Poziom 7  
    fulkrum napisał:
    Ja z własnego doświadczenia polecam Radeona 5450.Mam go od ponad roku w takim samym komputerze i sprawuje się świetnie.

Jaką wersje pamięci posiada twój radeon?
    Widziałem wersje z DDR2 i DDR3 i nie wiem , którą wybrać.
    Pozdrawiam
  • Poziom 2  
    Posiadam Asusa 5450 512MB DDR2 pasywnie chłodzonego i temperatury jakie pokazuje mi GPU-Z oscylują w okolicach 60 stopni ,tylko w czasie grania dochodzą do 80 stopni.
  • Poziom 35  
    Tylko nie opłaca się inwestować ponad 100zł w ten komputer. A przejściówka kosztuje grosze.
  • Poziom 43  
    okokpopo1 napisał:
    A przejściówka kosztuje grosze.

Dobrze ponad 20zł z przesyłką to nie są grosze tylko wartość tej karty.
  • Poziom 35  
    Kasek21 napisał:
    okokpopo1 napisał:
    A przejściówka kosztuje grosze.

Dobrze ponad 20zł z przesyłką to nie są grosze tylko wartość tej karty.

W komputerowym można załatwić. I wiele osób ma takie i nie używa. Może by się znalazł jakiś kolega co posiada.
  • Poziom 43  
    okokpopo1 napisał:
    I wiele osób ma takie i nie używa.

Skąd wiele osób ma mieć przejściówkę DMS-59.

W sklepie jak już maja to także musisz zapłacić.
  • Poziom 35  
    Ale i tak nie opłaca się płacić 100zł za 5450 który nie ma w ogóle wydajności. 8400gs też jej nie ma :D Lepiej poszukać czegoś lepszego do 100zł da radę.
  • Poziom 7  
    okokpopo1 napisał:
    Ale i tak nie opłaca się płacić 100zł za 5450 który nie ma w ogóle wydajności. 8400gs też jej nie ma Very Happy Lepiej poszukać czegoś lepszego do 100zł da radę.

Możesz coś konkretnie zaproponować?
  • Poziom 43  
    Trzeba pamiętać, ze karta musi mieć śledź Low profile bo inaczej jej nie zamontujesz w obudowie.
  • Poziom 7  
    Ten GeForce wygląda świetnie! Już szukam go w najniższej cenie. Mam tylko pytanie: czy jego pamięć DDR3 nie będzie stwarzała problemów z moją płytą główną?
    Pozdrawiam.