Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

e36 - multimedialna stacja w samochodzie

OSKI86 17 Jan 2013 20:22 1221 0
    OSKI86
    Level 10  
    Witam.

Za jakiś czas chciałem przygotować multimedialna stacje, pomysł jest ale ciężko urządzenia dobrać.
    Będę miał dość sporo miejsca zamiast poduszki pasażera - chciałbym połączyć kilka elementów:
    -kamerki przód/tył +ew rejestrator to jako priorytet;
    -navi GPS;
    -odtwarzacz mediów;
    -odtwarzacz mp3 podłączony do radia fabrycznego;
    - opcja, było by wifi i przeglądarka

Z początku myślałem o tv/DVD ale ceny dużego GPS są podobne.
    Ceny tabletów tez już nie są złe.
    tv/DVD - posiada wejście AV - kamerki da się podłączyć,
    minus taki ze nie mam nic więcej poza odtwarzaczem i kamerka

Tablet - super sprawa, ale czy uda sie podłączyć analog poprzez AV->USB i USB->otg ? GPS posiada wifi i BT. Wszytko w jednym ale czy można podłączyć av?

Navi 7" tez rozwiązanie nie najgorsze .Film puścimy muzykę tez, wejście av ma tylko brak tv.

Ostatnia opcja jest wrzucenie np netbooka ale to problemy z prądem,wydłużanie taśmy wyświetlacza- za dużo kombinacji.

Innym nurtujacym mnie pytaniem jest jak zrobić na taki wyświetlacz windę/szufladę?
    Założenie jest takie, ze np naciskając guzik włącza się zasilanie i wyjeżdża z pod zaślepki air bag'u wyświetlacz/tablet/navi.
    Silniczek dopasować i ustawić to nie problem. Martwię się mechanika

Czy ktoś może próbował coś takiego zrobić?
    Jeśli tak to był bym wdzięczny za rady.

Istnieją takie urządzenia jak Dynavin z androidem - umożliwia podłączenie tunera, AV, DVD i innych dodatków. Wiadomo może jak to udało im się zrobić?

pozdrawiam
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo