Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Klucz rejestru - Klucz odmawia usunięcia się z rejestru

17 Sty 2013 21:12 12090 14
  • Poziom 8  
    Witam mam problem a mianowicie nie mogę usunąć tego klucza z rejestru HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Bohemia Interactive Studio
    regedit wyskakuje błąd mam win 7 próbowałem już wszystkiego przeczytałem xxx stron o kluczach null ,brakiem uprawnień , usunieciu z cmd, o programach do tego etc i nic mi to nie pomogło za każdym razem albo dany program go nie widzi albo biorę usuń i nie ma reakcji ten klucz jest jak by zablokowany i dodatkowo nie mogę go odczytać a w polu dane sa wyświetlone same 00000000000000000000

Moge dodac ze jest to zapisany cd key do gry komputerowej
    zanim ktos napisze ze nie pomagamy piratom wyjaśnię po co mi to jest potrzebne testowałem gre od kumpla teraz mam swój własny cd key a nie mogę go wpisać bo w rejestrze siedzi ten stary i nawet po usunięciu gry i ponownym zainstalowaniu stary klucz zostaje zachowany

Próbowałem
    1.Regedit otworzylem jako admin PPM na kluczu >uprawnienia nic to nie dalo
    2Cmd otworzyłem jako admin użyłem komendy reg delete nic to nie dało <tutaj coś mi się poplątało pisze mi ze źle wpisuje ścieżkę klucza jak by konsola go nie widziała >
    3.RegDelNull pisze mi ze usunął wszystkie klucze null jednak key dalej jest w rejestrze
    4.NtRegEdit widzi ten klucz ale jak biorę usuń nic się nie dzieje
    5.ccleaner niby powinien go usunąć podczas czyszczenia rejestru gdy mam odinstalowana grę jednak omija go albo go nie widzi ^^
  • Spec od komputerów
    Probowales w trybie awaryjnym? Nadales sobie pelne prawa do tego klucza?
  • Poziom 8  
    Zaraz sprawdzę w trybie awaryjnym i wydaje mi sie ze wszystkie prawa mam nadane

W trybie awaryjnym tez wyskakuje błąd
  • Poziom 30  
    Czy masz wyłączoną usługę UAC (User Access Control - Kontrola konta użytkownika)?
  • Poziom 8  
    Mam ten suwak przesunięty na sam dol nigdy nie powiadamiaj
  • Poziom 43  
    A tak zwyczajnie "ppm" na kluczu i sprawdzić co się pod pozycją "uprawnienia" kryje (oraz jak to można wykorzystać)?

PS.
    O możliwościach konta "System" też można wspomnieć - są opisy na forum i w sieci - ale wydaje się to być nadmiarowe działanie.
  • Poziom 8  
    Swiiezzy to moje konto

i nic to nie daje dalej to samo

Teraz pytanie z innej beczki czy jest taka możliwość ze pobrałem syfa na pc
    który kradnie klucz do gry i chowa cd keya w rejestrze żeby nie był do odczytu ?
    bo nagle nawet ten stary key przestał mi działać

bo naczytałem się sporo w necie i własnie ludzie piszą często ze są programy kradnące klucze do gry i uniemożliwiają odczyt cd keya a co za tym idzie nawet jak posiadasz innego keya nie będzie on działał bo stary key został zablokowany w rejestrze i jedyne co radzą to format -_-
  • Poziom 43  
    2. Nie wiem (i wiedzieć nie widzę potrzeby).
    1. A może jednak nie tam gdzie wskazują zrzuty (albo choć z uwzględnieniem "ptaszków"), a na kluczu z pierwszego postu?

PS.
    Pisownię doprowadź do porządku.
  • Poziom 8  
    Na kluczu jak kliknę PPM nie mam opcji uprawnienia

Dodatkowo użyłem programu j16 power tools bez efektu

W cmd odpowiada przy usuwaniu klucze "błąd odmowa dostępu"< uruchomiłem jako administrator>

Matuzalem napisał:

PS.
    O możliwościach konta "System" też można wspomnieć - są opisy na forum i w sieci - ale wydaje się to być nadmiarowe działanie.

Próbowałem dalej to samo błąd przy usuwaniu

Ktoś może ma jakieś inny pomysł ?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Spod WinRE spróbuj.
    Przy starcie komputera naciskaj F8 -> Napraw komputer

Wybierz z opcji odzyskiwania systemu Wiersz polecenia: regedit [enter]

Zaznacz HKEY_LOCAL_MACHINE i w menu wybierz Załaduj gałąź Rejestru, wskaż [C:]\WINDOWS\system32\config\SOFTWARE (zakładając, że folder systemowy u Ciebie to C:\Windows), podaj jakąś nazwe np. Swiiezzy i tam wejdź, odszukaj swój nieszczęsny klucz i go próbuj usunąć.
    Na koniec Zwolnij gałąź Rejestru...
  • Poziom 8  
    Gdy biorę załaduj gałąź rejestru wyskakuje błąd "Proces nie może uzyskać dostępu do pliku, ponieważ plik jest używany przez inny proces"
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Obstawiam, że próbujesz ładować plik rejestru środowiska WinRE, które jest aktualnie uruchomione.

Plik SOFTWARE jaki Cię interesuje jest pewnie na C: albo D: jeśli C: -> Zastrzeżone przez system (masz podpowiedź na oknie Opcje odzyskiwania systemu).
  • Poziom 8  
    Czyli co mam zrobić na oknie jest napisane dysk lokalny d
  • Pomocny post
    VIP Zasłużony dla elektroda
    [D:]\WINDOWS\system32\config\SOFTWARE

Dodano po 1 [minuty]:

zakładając, że folder systemowy to u Ciebie WINDOWS.
  • Poziom 8  
    ładnie wszystko znalazłem biorę usuń i błąd ten co na zdjęciach
    "nie właściwy klucz" coś takiego .Wchodzę w pod-klucz myślę sobie może da się usunąć i wyskakuje brak uprawnieni .Zalogowałem na konto system i ten same błędy ;/

Problem rozwiązany pomieszałem w zakładce uprawnienia dzięki za pomoc WojtasJD