Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaka nawigacja polecacie do 250zł

spyra23 18 Jan 2013 11:13 4599 5
    spyra23
    Level 10  
    Witam

Właśnie sie zastanawiam nad kupnem nowej navi do 250zł
    I z tego co wyczytałem w necie to najciekawsza navi w tej cenie to Goclever 505
    Ale był bardzo polecona kilka miesięcy temu.

Wiec moze na dzień dzisiejsza w tej cenie jest cos ciekawsze do wyboru?

Chce żeby na navi można było odpalić automape, bo czytałem ze dobra.
    I zeby była możliwość odpalenia mapy garmina, bo wcześnie korzystałem tylko z garmina i byłem bardzo zadowolony, wiec jesli mi jednak automapa nie podejdzie to na pewno bede chciał wrócic do garmina.

Jakies ciekawe propozycje?

Pozdrawiam
    Piasek80
    Level 31  
    GoClever czy Lark to dokładnie to samo - różnica nazwy i softu.
    Oba urządzenia będą świetne w tym przedziale cenowym i oba będą miały żywotność 2 do 4 lat. Oba są w wersjach odblokowanych zatem na każdym uruchomisz bez problemu każdą mapę dowolnego producenta.
    bartek0305
    Level 12  
    Mogę polecić coś firmy MIO, bo sam korzystam i jestem bardzo zadowolony. Wcześniej miałem styczność z mio Moov M300 i ta mieści się w Twoim przedziale cenowym. Jechałem z nią tylko raz, ale spisała się bardzo dobrze, bez problemu doprowadziła mnie do wioski zamieszkanej przez kilkadziesiąt osób ;) Teraz mam mio spirit 485 i jest rewelacyjna, ale to już wyższy przedział cenowy. Na tej automapa mi działa bez problemu, myśle że jak będziesz miał odblokowaną tą m300 to automapa też na niej poleci ;) O goclever nie moge się wypowiedzieć bo nie korzystałem :)
    Alek5s
    Level 10  
    Wydaje mi się że w kwocie do 250 zł ten Goclever 505 jest lepszym wyborem, nawet jeśli chodzi o kontrast ekranu ale trafiłem o pare groszy więcej na pentagrama nomad q 5:
    Link

Co on nim sądzicie? Warto do niego dołożyć? Mało opinii o nim można znaleźć niestety a parametry ma całkiem przyzwoite
    spyra23
    Level 10  
    Pentagram gorszy
    bierz Goclevera.
    Z automapa współpracuje świetnie, kopiłem i jestem bardzo zadowolony, byłem z tą nawigacja w Niemczech i Austrii, żadnych problemów, prowadzi pod same drzwi :)
    ankuna
    Level 2  
    Nie polecam Navroad Drive
    W moim nowozakupionym Navroad Drive przycisk włącz/wyłącz żył własnym życiem.
    Bywało, że "zaskakiwał" od razu ale częściej- o wiele częściej- trzeba było przyciskać go 5-6 razy aby urządzenie właczyło się. Ponieważ więcej czasu musiałem poswięcić na uruchomienie nawigacji niż na jej przetestowanie dałem spokój i odesłałem do sprzedawcy. Miałem też problemó z połączeniem do komputera (windows7)? Nie wykrywał mi urządzenia ale nie wiem dlaczego- nie sprawdzałem.