Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HTC DESIRE HD - po wymianie dotyku dotyk nie działa.

18 Sty 2013 11:31 4275 7
  • Poziom 20  
    Witam

Podsiadam telefon taki jak w opisie i wiem że było już kilka przypadków na ten temat ale mój jest bardzo dziwny.

Ponieważ telefon działał normalnie lecz miał zbity dotyk postanowiłem któregoś dnia zamówić sam dotyk i postanowić go wymienić. Było trudno ale się udało wyświetlacz nie został uszkodzony ale uszkodziłem taśmę od dotyku.

założyłem stary wyświetlacz i nowy dotyk , okazało się dotyk nie działa a wyświetlacz tak. Usztywniłem dotyk bo zauważyłem że wypadał i na nic to .

Postanowiłem zamówić nowy wyświetlacz z dotykiem ( cały zestaw ) i efekt ten sam.

Czy przy wymianie mogłem coś uszkodzić?
    Czy jakiś podzespół odpowiada za dotyk. Bo to dziwne aby zamawiane dwa przedmioty od tego samego sprzedawcy były uszkodzone.
  • Poziom 40  
    Oryginały czy podróbki?
    Jeśli to drugie to nie ma się czego dziwić.
  • Poziom 20  
    Oryginał.
  • Poziom 9  
    Sprawdź czy dobrze podłączyłeś. Jak tak to jeszcze spróbuj podłączyć stary.
  • Poziom 9  
    Witam kontynuując temat ponieważ nie została podana odpowiedź
    stary wyswietlacz w trakcie demontazu dzialal ale tel byl rozjechany przez auto wiec juz nie mam mozliwosci ponownego zamontowania starego, wszystko wpialem dobrze sztywno sie trzyma ale telefo nie odpowiada na dotyk, co teraz pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Moze reistalacja softu. Kiedyś miałem podobny problem w Nokii 5230 i to pomogło.
  • Poziom 20  
    uszkodzony był wyświetlacz tzn taśma ta co wpina się dotyk.