Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

multimedia polska - możliwość wykrycia używania routera

18 Sty 2013 11:36 1836 6
  • Poziom 8  
    Witam,
    Przymierzam się do zakupu routera i rozdzielenia we własnym mieszkaniu internetu z multimedia polska. Firma ta nie pozwala na podłączanie większej liczby terminali.
    Bardzo proszę o informację czy jest możliwość wykrycia przez operatora, rozdzieliłem internet używając routera?
    Pozdrawiam Tomek
  • Poziom 39  
    tomw22 napisał:
    Firma ta nie pozwala na podłączanie większej liczby terminali.
    Wyjątkowo dziadowskie podejście (by the way) - jeśli oczywiście to prawda.
  • Poziom 8  
    Dziękuję za informację. Bardzo proszę o wyjaśnienie w jaki sposób mogą odkryć podłączenie routera?
  • Poziom 35  
    Ja mam router w Multimedia od czterech lat. Żadnego problemu z tego tytułu nie miałem i nie mam, chociaż operator wie o tym, bo przy zawieraniu umowy powiadomiłem o tym. Nawet pakiet multiSAVER mam na dwa komputery, (typowo domowe zestawienie) co jest standardem w Multimedia.
    Warunek używania routera - w obrębie mieszkania.
    Wniosek, jeżeli chcesz korzystać z routera w swoim mieszkaniu, nie ma żadnego problemu z jego podłączeniem, protestów i żadnej kary ze strony Multimedia nie będzie.
  • Poziom 18  
    Możesz podłączyć router - do modemu masz 1 terminal czyli router .A co robisz za routerem to już Twoja sprawa. Jedynie w razie problemów zanim zgłosisz usterkę internetu sprawdź połączenie podłączając komputer bezpośrednio do modemu i później oczywiście modem zrestartuj (wyłączenie z prądu i włączenie ponowne). Pozdrawiam