Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Wieża Soundwave 1300 4 segmentowa ,CD Technics SL-P111 , Kolumny

adrius1000 18 Sty 2013 19:24 3300 0
  • #1 18 Sty 2013 19:24
    adrius1000
    Poziom 8  

Witam!

Posiadam na sprzedaż wieże Soundwave 1300 składającą się z :
    -tunera T-1300 (sprawny)
    -eqalizera Q-1300 z analizatorem widma (sprawny)
    -wzmacniacza A-1300R (sprawny ale z małą wadą)
    -decka DD-1300 (sprawny)

Sprzęt zakupiłem 2 lata temu, od tamtej pory uzywany sporadycznie ,nie słuchałem nim głośno muzyki. Tuner odbiera bardzo dobrze, zbiera nawet słabe stacje. Eqalizer sprawny, zaraz po zakupie suwaki zostały przemyte kontaktem gdyż tylko 2 reguowały dzwięk. Analizator widma sprawny, wszystkie diody świecą. Wzmacniacz odtwarza dzwięk ,zostaływ nim wymienione wszystkie potencjometry (największa wada sprzetu tej firmy). Niestety nigdzie nie dostałem potencjometru głośności ( praktycznie niedostępny) więc zmuszony zostałem do wmontowania potencjometru z polskiego sprzetu. W związku z tym nie zamontowałem silnika od regulacji głośności sterowanego z pilota. Poza tym w wzmacniaczu jest wszystko sprawne. Deck posiada sprawne 2 kieszenie , nagrywanie działa. Wizualnie wieza jest w stanie bardzo dobrym , posiada drobne ryski widoczne z bliska. Do wieży dodaje 2 kable chinc gratis.

Zaznaczam ze jakość dzwięku nie jest na takim samym poziomie jak np legendarna Diora lub Technics , lecz myśle ze zwykły słuchacz nie będzie narzekał.

Sprzedaje ponieważ ożywiłem mocno uszkodzony amplituner ZRK wraz z deckiem i wspomniany Soundwave nie będzie mi już potrzebny , a komus może jeszcze długo służyć.

Cena jaka mnie interesuje za wieże to 170 zł do negocjacji.

Posiadam rownież na sprzedaż CD Technics SL-P111 (sprawny czyta nagrywane CD) i kolumny MEDION MD8988 (do regeneracji jest jeden głośnik średniotonowy w jednym głośniku i obity jeden róg obudowy). Ceny tych sprzetów to uzgodnienia.

Poniżej zdjęcia sprzedawanych sprzetów:

Wieża

[Sprzedam] Wieża Soundwave 1300 4 segmentowa ,CD Technics SL-P111 , Kolumny [Sprzedam] Wieża Soundwave 1300 4 segmentowa ,CD Technics SL-P111 , Kolumny [Sprzedam] Wieża Soundwave 1300 4 segmentowa ,CD Technics SL-P111 , Kolumny [Sprzedam] Wieża Soundwave 1300 4 segmentowa ,CD Technics SL-P111 , Kolumny [Sprzedam] Wieża Soundwave 1300 4 segmentowa ,CD Technics SL-P111 , Kolumny [Sprzedam] Wieża Soundwave 1300 4 segmentowa ,CD Technics SL-P111 , Kolumny [Sprzedam] Wieża Soundwave 1300 4 segmentowa ,CD Technics SL-P111 , Kolumny [Sprzedam] Wieża Soundwave 1300 4 segmentowa ,CD Technics SL-P111 , Kolumny [Sprzedam] Wieża Soundwave 1300 4 segmentowa ,CD Technics SL-P111 , Kolumny

CD
    [Sprzedam] Wieża Soundwave 1300 4 segmentowa ,CD Technics SL-P111 , Kolumny [Sprzedam] Wieża Soundwave 1300 4 segmentowa ,CD Technics SL-P111 , Kolumny

Kolumny

lewa

prawa

Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  Szukaj w 5mln produktów