Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

FERGUSON ARIVA TT HD PVR konfiguracja połączenia sieciowego

operat 18 Sty 2013 20:01 4884 5
  • #1 18 Sty 2013 20:01
    operat
    Poziom 8  

Witam. Jestem "szczęśliwym" posiadaczem dekodera FERGUSON ARIVA TT HD PVR.
    1. Chciałbym w nim skonfigurować połączenie sieciowe kablowe lub WIFI. Posiadam ruter WIFI typ LINKSYS CISKO WAG 54G2 poprzez który bezprzewodowo mam w sieci laptop, drukarkę Epson oraz komórkę Samsung Galaxy S. Jak powinienem skonfigurować dekoder aby móc z niego korzystać w sieci w celu aktualizacji oprogramowania czy listę kanałów?
    2. Na innych forach doczytałem,że przy ustawianiu listy kanałów można skorzystać z funkcji Fast Scan. Niestety w moim menu istnieje wprawdzie ta funkcja, ale tylko w zakresie menu powodując wyłącznie likwidację moich indywidualnych ustawień. Nie wiem czy taka jest uroda tego dekodera czy jakaś wada. Pisałem w tej sprawie do fergusona, ale oni chyba nie za bardzo są nastawieni na współpracę z klientami.

0 5
  • #2 20 Sty 2013 00:39
    vegasic
    Poziom 12  

Witam, moja Ariva po podlaczeniu do sieci ( kablem poprzez router) nie wymagala zadnej konfiguracji' dzialala od razu wlacznie ze wszystkimi uslugami online, aktualizacja przebiega pomyslnie, tuner mam od 5 miesiecy.

0
  • #3 20 Sty 2013 11:29
    operat
    Poziom 8  

Dzięki za info.
    Prawda jest taka, że ja "w swojej arogancji" najpierw sam próbowałem pogrzebać w ustawieniach licząc na to, że w razie czego wrócę do ustawień fabrycznych. Ale się przeliczyłem. Ta opcja omija ustawienia sieci. Tak więc mam cały czas zapamiętane swoje bzdety.
    W tej chwili wpadłem jeszcze na pomysł aby skorzystać z funkcji Scan Fast dla menu. Może uda mi się powrócić do ustawień początkowych.
    Przy okazji zapytam czy masz dostęp do funkcji Scan Fast dla przeszukiwania kanałów. U mnie czegoś takiego nie ma.

0
  • #4 25 Lut 2014 22:44
    kuba1957
    Poziom 1  

prosze jak ktś ma instrukcje obslugi ferguson Ariva TT HD PVR będe bardzo wdzieczny ponieważ swoją zgubiłem

0
  • #5 25 Lut 2014 23:38
    mihal2002
    Poziom 43  

kuba1957 napisał:
    prosze jak ktś ma instrukcje obslugi ferguson Ariva TT HD PVR będe bardzo wdzieczny ponieważ swoją zgubiłem

Strona producenta wygasła?
    operat napisał:
    w moim menu istnieje wprawdzie ta funkcja, ale tylko w zakresie menu powodując wyłącznie likwidację moich indywidualnych ustawień

Najpierw się robi fast scan potem własne ustawienia.
    operat napisał:
    U mnie czegoś takiego nie ma

A to dziwne, było i znikło? Czry mary? To do wróżki.

-1
  • #6 26 Lut 2014 06:34
    _PREDATOR_

VIP Zasłużony dla elektroda

Temat z 18 Sty 2013!
    Wykopaliska!
    FERGUSON ARIVA TT HD PVR konfiguracja połączenia sieciowego

0
  Szukaj w 5mln produktów