Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Elektrolux EWP 1074 TEW - na wyświetlaczu świecą się tylko trzy kreski

malgorzacik 18 Sty 2013 20:58 5556 7
  • #1 18 Sty 2013 20:58
    malgorzacik
    Poziom 2  

Witam,
    Nie dalej jak wczoraj mój mąż uruchomił nowo zakupioną pralkę Electrolux EWP 1074 TEW. Po podłączeniu zgodnie z instrukcją wykonaliśmy pierwsze pranie oczyszczające wedle instrukcji. Wszystko fajnie pralka działała. Następnego dnia z myślą o wielkim praniu załadowałam pralkę, wlałam detergenty i przekręcam pokrętło programu na wybrany program, a tu nic tzn. na wyświetlaczu pojawiły się tylko trzy poziome kreski i żadna inna dioda ani symbol się nie podświetlił no i oczywiście pralka się nie uruchamia... Jestem załamana bo nie wykonałam jeszcze żadnego prania, a tu już problem... Pomóżcie proszę. Czy musimy wezwać serwis?

1 7
  • #2 18 Sty 2013 21:13
    karol5608
    Poziom 28  

Serwis lub jeśli się da wymienić w sklepie na inną.

-1
  • #3 20 Sty 2013 11:58
    malgorzacik
    Poziom 2  

A czy istnieje coś takiego jak rozkodowanie? Wygląda jakby pralka się rozkodowała.

0
  • #4 20 Sty 2013 12:29
    karol5608
    Poziom 28  

Istnieje, ale radzę się nie zastanawiać tylko wezwać serwis lub wymienić w sklepie.

0
  • #5 09 Sty 2014 07:32
    mipix
    Poziom 30  

Co jest powodem pokazania się tych kresek? Jak uruchomić tryb serwisowy w tym modelu?

0
  • #6 15 Mar 2014 20:27
    daro_krk
    Poziom 2  

Witam, mam podobny problem z mowo zakupioną pralką,
    jak zakończyła się Twoja sprawa ??

pozdrawiam

3
  • #7 04 Maj 2014 11:34
    haralampia
    Poziom 1  

W moim przypadku wystarczyło wyłączyć blokadę uruchomienia. Na poprzednie pranie musiałam ją włączyć, ponieważ dziecko zaczęło interesować się wyświetlaczem, i tak zostawiłam pralkę po zakończonym praniu. Przy następnej próbie uruchomienia pralki wyświetlały się tylko trzy poziome kreski. Gdyby nie to, że była akurat niedziela dzwoniłabym od razu do serwisu, ale całe szczęście przypomiałam sobie o tej blokadzie :)

6
  • #8 02 Wrz 2018 23:47
    blit
    Poziom 1  

witam
    Wróciliśmy w sobotę z kilkudniowego wypoczynku poza granicą kraju, no i pranie w niedziele jedno , drugie i po trzecim na wyświetlaczu przy następnym praniu wyświetliły się trzy kreski pomarańczowe. No i problem, ale weszliśmy w kontakt z diabłem, bo do kościoła nie chodzimy, a on poradził nam aby skorzystać z instrukcji i pomogło . W punkcie 7.8 instrukcji Blokada uruchomienia było rozwiązanie. Zgodnie z nim po włączeniu pokrętłem zapaliły się trzy kreski, następnie po jednoczesnym naciśnięciu dwóch punków jak w instrukcji i przytrzymaniu przez kilkanaście sekund, a nawet dłużej program powrócił i chciałoby się powiedzieć dzięki Bogu. Ale dzięki tej awarii oczyściliśmy filtr.

0