Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Prostownik z Biedronki 2013

adbok 29 Sty 2015 22:41 127788 157
    kosa0202
    Poziom 2  
    Byłem oddać i ,, w ramach wyjątku mi zwrócili pieniądze" . Myślałem że upadne jak to usłyszałem.A po chwili kierowniczka kazała na przedsprzedaż ją wystawić zamiast reklamować.Masakra jakaś. Powiedzcie mi Panowie co byście polecili z ładowarek motocyklowych do 100 zl ( aku 12v 8.6 Ah) . Myślałem o oxfordzie oximiser 600 .Używał może ktoś ?
  • Relpol przekaźniki
  • Relpol przekaźniki
    reit
    Poziom 8  
    Witajcie Panowie.

Proszę Was o pomoc, ponieważ nie jestem w stanie rozszyfrować parametrów tego bałaganu przedstawionego na zdjęciu. Z tego co zdążyłem zauważyć jest to cewka/dławik toroidalny.

Jako że nie jestem fachmistrzem tylko amatorem proszę o sprostowanie jeżeli źle nazwałem przedmiotową część.

Pozdrawiam.
    Prostownik z Biedronki 2013
    bestboy21
    Poziom 39  
    Dobrze nazwałeś, tylko że ten element na pracę nie ma wpływu.
    *Impala*
    Poziom 12  
    Witam, koledzy, mam problem, podłączyłem odwrotnie klemy tego prostownika i zdechł, nie widać żeby coś wybuchło, co wymienić w pierwszej kolejności?
    dzimi
    Moderator
    W związku z tym, iż temat dotyczy zakupu prostownika dostępnego w sieci dyskontowej w roku 2013 temat zamykam.
    Posty związane z naprawą - dział "Inne - zasilacze prostowniki" lub "Początkujący Naprawy"
    blondi80
    Poziom 9  
    Ponieważ wkrótce znów będzie w Biedronce prostownik z rozruchem, chciałabym się dowiedzieć czy warto to kupić głównie w celu używania tego rozruchu? Dobry prostownik już mamy w domu, ale trzeba demontować akumulator, przynosić go itd. Przydałoby się coś takiego do aut, które jeżdżą okazyjnie i trzeba je na szybko uruchomić co jakiś czas. A może do 200 zł zaproponujecie coś innego?