Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Multiroom, przerywany d德i瘯

Robakxd 19 Jan 2013 07:18 2724 3
    Robakxd
    Level 9  
    Witam!
    Niedawno skorzysta貫m z oferty multiroom Cyfrowego Polsatu. Jednak mam pewien problem. Mam dekoder HD 3000 i 14-calowy telewizor pod陰czony do niego poprzez kabel SCART. Jednak tu po w陰czeniu mam zaniki d德i瘯u. D德i瘯 niknie gdzie na sekund, ale z obrazem jest wszystko w porz康ku. Mo瞠 to nie jest wielka usterka, ale strasznie irytuj帷a. Jak my郵icie, co mo瞠 by tego powodem? Zmienia貫m kabel 陰cz帷y dekoder z TV, ale to nic nie pomog這. Czy to uszkodzony dekoder czy mo瞠 幢e ustawiona antena? Dodam, 瞠 w drugim telewizorze jest wszystko w porz康ku, a problem w tym wyst瘼uje praktycznie od pocz徠ku. Jednak, gdy telewizor gra ju pewien czas ok 30 minut-1 godziny, problem znika i d德i瘯 nie przerywa. Nie s康z, aby to by豉 wina telewizora, ale nie mam raczej mo磧iwo軼i, aby pod陰czy inny. Dzwoni po technika czy mo瞠 kto mia podobny problem/zna jego rozwi您anie?
    Dzi瘯uj i pozdrawiam.
    egon42
    Level 37  
    Wszystko wskazuje na uszkodzenie tv. Je瞠li ten tuner by pod陰czony do innego tv i by這 ok to zostaje ten tv.
    Robakxd
    Level 9  
    W豉郾ie sta豉 si rzecz dziwna. Zamieni貫m ze sob tunery na chwil i w obu by這 wszystko w porz康ku z d德i瘯iem, wi璚 zamieni貫m zn闚 i by這 wszystko w porz康ku przez jakie 15 minut, gdy d德i瘯 przerwa raz i ju dalej nie przerywa.

Prosz uzupe軟i tytu postu- zgodnie z regulaminem pkt.3.1.15 [dzimi]