Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung LE40A656A1FXXH nie odbiera cyfrowej TV naziemnej

zybex 19 Sty 2013 10:35 5574 7
  • #1 19 Sty 2013 10:35
    zybex
    Pomocny dla użytkowników

Sąsiad ma telewizor Samsung LE40A656A1FXXH nie odbiera cyfrowej TV naziemnej. Czy to tak stary już model LCD, w którym nie przewidywano takiej możliwości?
    Swój TV LED mam od roku i wszystko odbieram bez problemu.
    Co zatem można zrobić z tym starym LCD aby odbierał te rogramy?
    Domyślam się, że jedną z opcji jest zakup dekodera dedykowanego do starszych TV (m.in. CRT). Czytałem też gdzieś o karcie dostępu.

1 7
  • #3 19 Sty 2013 11:08
    zybex
    Pomocny dla użytkowników

Dziękuję za szybką odpowiedź. Pozostaje mi przekazać tą informację sąsiadowi. Ciekawe czy tego typu dekodery można kupić w dowolnym sklepie RTV? Postaram się to sprawdzić w lokalnym, dużym sklepie tego typu.

0
  • #4 19 Sty 2013 11:13
    mirex
    Poziom 43  

Bzdury. ;)
    A nie. Przepraszam. Będzie odbierał. Tylko SD. I to też nie wiadomo jak (jakość sygnału w miejscu odbioru). ;)

Chyba już najwyższa pora, aby producenci kart poszukali sobie innego źródła dochodu. ;)
    Nie sądzę, aby Elektroda nadal miałaby być ich tubą. :)

0
  • #5 19 Sty 2013 11:13
    figaro11
    Poziom 13  

zybex napisał:
    Dziękuję za szybką odpowiedź. Pozostaje mi przekazać tą informację sąsiadowi. Ciekawe czy tego typu dekodery można kupić w dowolnym sklepie RTV? Postaram się to sprawdzić w lokalnym, dużym sklepie tego typu.

Pewnie można kupić, ja szukałem aby pomóc. Cieszę się że, odpowiedź okazała się pomocna. Pozdrawiam.

0
  • #6 19 Sty 2013 11:16
    mirex
    Poziom 43  

figaro11 napisał:
    zybex napisał:

Pewnie można kupić, ja szukałem aby pomóc. Cieszę się że, odpowiedź okazała się pomocna. Pozdrawiam.

Jasne kartę CI można kupić w dowolnym sklepie. ;)
    Jak chcesz kolego pomagać, to najpierw miej wiedzę na jakiś temat, a nie wyłącznie umiejętność poruszania się w internecie.

0
  • #7 19 Sty 2013 14:11
    zorbek
    Poziom 30  

Kup zewnętrzny dekoder. Spokój że raz działa raz nie. Ponadto dojdzie Ci odtwarzanie filmów i funkcja nagrywania.

3
  • #8 08 Paź 2013 22:30
    zybex
    Pomocny dla użytkowników

Opisywany telewizor nie był mój. Doradziłem tylko sąsiadowi co i jak ma zrobić (za Waszymi poradami). Z tego co mi ostatnio mówił ogląda programy za pomocą tunera satelitarnego Polsatu.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo